Yardım ve Öneriler

Miles&Smiles kredi kartlarımın şifresi, limiti, ekstre dönemi, ücreti Shop&Miles ile aynı mı?

 • Shop&Miles kartlarınızın şifresi Miles&Smiles kredi kartlarınız için de geçerli olacaktır. Dilerseniz şifrenizi 444 0 333’den veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan değiştirebilirsiniz.
 • Mevcut Shop&Miles kartlarınızın limiti hem Miles&Smiles kredi kartlarınız için de geçerli olacaktır. Örneğin, Shop&Miles kartlarınızın limiti 5,000 TL ise, her iki kartınızın tek bir limiti olacak, iki kart ile yapacağınız harcamalar bu limitten düşürülecektir.
 • Miles&Smiles kredi kartlarınızla yapacağınız harcamaları tek bir ekstreden takip edebilirsiniz.
 • Ekstre dönemlerinizde değişiklik olmamıştır, Shop&Miles için tanımlı olan hesap kesim dönemi Miles&Smiles kartlarınız için de tanımlanmıştır.
 • Miles&Smiles kredi kartları ücretleri Shop&Miles ile aynıdır.
 • Ek kartınız da yenilenecektir. Size gelen yeni Miles&Smiles kredi kartlarınız hangi ürün ise, o ürüne ait ek kart size gönderilecektir. Böylece sevdiklerinizle birlikte Miles&Smiles kredi kartının sağladığı ayrıcalıklardan faydalanabilecek, birlikte mil biriktirebileceksiniz.

İlgili sorular

 1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

  Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

 2. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

  Miles&Smiles Türk Hava Yolları Yolcu Programı statü kartıdır. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333