Yardım ve Öneriler

Türk Hava Yolları’nın Özel Yolcu Programı Miles&Smiles ile Miles&Smiles kredi kartının farkı nedir?

  • Miles&Smiles Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı kartıdır. Ücretli bilet alındığında başta Türk Hava Yolları olmak üzere tüm Star Alliance üyesi havayollarında yapacağınız uçuşlarınızdan mil kazandırır. Miles&Smiles kredi kartı ile ise, yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanırsınız. Alışverişlerinizden kazandığınız miller Miles&Smiles TK numaranıza aktarılarak uçuş millerinizle birleşir ve çok daha hızlı mil biriktirmenizi sağlar.
  • Mil biriktirmenin yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak bir çok hizmete de Miles&Smiles kredi kartı ile sahip olursunuz. Örneğin havalimanı transfer hizmetleri, sigortalar, seyahat ve asistan hizmetleri gibi.
  • Henüz Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi değilseniz, Miles&Smiles kredi kartına başvurduğunuzda otomatik olarak Özel Yolcu Programına da üye olmuş olursunuz.

İlgili sorular

  1. Ek Kartlar ile ilgili bilgi alabilir miyim?

    Ek kart taleplerinizi Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi 444 0 333'ü arayarak yapabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA Şubeleri’nden ulaşabileceğiniz Ek Kart istek formlarını doldurarak talepte bulunabilirsiniz. Ek kart başvurunuz onaylandığında asıl kartınızın adresine gönderilmektedir.

  2. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333