Yardım ve Öneriler

Kredi kartımın vadesi dolduğunda tekrar başvuru yapmam gerekiyor mu?

Kredi kartınızın vadesi dolmadan 1 ay önce yeni kartınız basılarak en geç vade bitiminden 1 hafta önce elinizde olacak şekilde kuryeye verilmektedir.
Kartınızın vadesinin dolmasına 1 hafta kala hala yeni kartınız tarafınıza ulaşmazsa 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’yi arayarak yenilenmesi talimatını verebilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Kredi kartı şifremi yeni alacaksam ya da unuttuysam nasıl alabilirim ve yenileyebilirim?

    Kredi kartı şifrenizi almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni arayıp, kart şifresi almak istediğiniz belirtin. İlgili adıma yönlendirildiğinizde güvenlik sorgulamasından geçtikten sonra kart şifrenizi alabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz Kart İşlemleri/Şifre İşlemleri /Şifre Belirleme-Değiştirme adımından kredi kartınıza şifre alabilir ya da Şifre Eşitleme adımından daha önce şifresini almış olduğunuz bir kredi kartınızın şifresi ile eşitleyebilirsiniz.

  2. Kredi kartı başvurumun değerlendirme süresi ne kadardır? Sonucunu nasıl öğrenebilirim?

    Eksiksiz olarak doldurduğunuz, imzaladığınız, gerekli belgelerle birlikte Garanti BBVA şubelerine veya Bonus Card üye mağazasına bıraktığınızda 20 gün içinde değerlendirilir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333