Yardım ve Öneriler

Kredi kartı başvurumun değerlendirme süresi ne kadardır? Sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Eksiksiz olarak doldurduğunuz, sözleşme bölümünü imzaladığınız ve ekinde gerekli belgelerle birlikte Garanti BBVA şubelerine veya Bonus Card üye mağazalarından birine bıraktığınız kredi kartı başvurunuz, 20 gün içinde değerlendirilmektedir.

Başvurunuzun sonucunu 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak öğrenebilir ya da Kredi kartı başvuru sonucunuzu ayrıca Başvuru Takibi sayfasından takip edebilirsiniz.

 

İlgili sorular

  1. Kimler kredi kartı başvurusunda bulunabilir, başvurumu hangi belgelerle nereden yapabilirim?

    18 yaşını aşmış ve düzenli gelir sahibi herkes, garantör gerekmeksizin başvurabilir. Gelir sahibi olmayan ve yabancı uyruklular bir garantör eşliğinde başvurmaları gerekmektedir.

  2. Kredi kartı şifremi yeni alacaksam ya da unuttuysam nasıl alabilirim ve yenileyebilirim?

    Kredi kartı şifrenizi almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni arayıp, kart şifresi almak istediğiniz belirtin. İlgili adıma yönlendirildiğinizde güvenlik sorgulamasından geçtikten sonra kart şifrenizi alabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısı iseniz Kart İşlemleri/Şifre İşlemleri /Şifre Belirleme-Değiştirme adımından kredi kartınıza şifre alabilir ya da Şifre Eşitleme adımından daha önce şifresini almış olduğunuz bir kredi kartınızın şifresi ile eşitleyebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333