Yardım ve Öneriler

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nı kullanarak yurtdışındaki bir bankaya döviz transferi yapabilir miyim? Arbitraj işlemi yapabilir miyim?

Döviz Transferi (SWIFT) adımı ile yurtiçi ve yurtdışındaki bankalara Döviz Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Döviz Transferi (SWIFT) işlemi girişinizi gün içinde saat 17:00’dan önce yapmanız durumunda para 2 iş günü içinde, 17:00’dan sonra yapmanız durumunda ise 3 iş günü içinde karşı bankadaki hesaba ulaşacaktır.
Arbitraj işlemlerinizi Bireysel Garanti BBVA İnternet Bankacılığı "Yatırım İşlemleri / Döviz" menüsü altındaki Arbitraj İşlemleri adımından yapabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan fatura ödemesi için sözleşme girişi yaptıktan sonra dikkat etmem gereken noktalar nelerdir? Faturalarımı tesisat numarası ile nasıl ödeyebilirim?

    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan fatura ödemesinde sözleşme girişi sonrası nelere dikkat edilmeli? Faturaları tesisat numarası ile nasıl ödeyebilirim?

  2. Telefon numarası ya da adres değişikliklerini nasıl yapabilirim?

    Adres değişikliğini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, cep telefonunuzu ise şube ya da ATMlerimizden güncelleyebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333