Yardım ve Öneriler

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nı kullanarak yurtdışındaki bir bankaya döviz transferi yapabilir miyim? Arbitraj işlemi yapabilir miyim?

Döviz Transferi (SWIFT) adımı ile yurtiçi ve yurtdışındaki bankalara Döviz Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Döviz Transferi (SWIFT) işlemi girişinizi gün içinde saat 17:00’dan önce yapmanız durumunda para 2 iş günü içinde, 17:00’dan sonra yapmanız durumunda ise 3 iş günü içinde karşı bankadaki hesaba ulaşacaktır.
Arbitraj işlemlerinizi Bireysel Garanti BBVA İnternet Bankacılığı "Yatırım İşlemleri / Döviz" menüsü altındaki Arbitraj İşlemleri adımından yapabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

  2. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı işlem saatlerini ve limitlerini öğrenebilir miyim? Günlük işlem limitlerimi düşürmem veya yükseltmem gerektiğinde ne yapmam gerekiyor?

    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı işlem limitlerinizi Tanımlamalar > Güvenlik Tanımlamaları adımından kendiniz düşürebilirsiniz. Limit artırımı için Garanti BBVA Mobil Bize Ulaşın > Görüntü Görüşme adımından video görüşmesi yaparak limit artırımı yapabilir yada en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333