Yardım ve Öneriler

Flexi'de Bonus kullanımı ile ilgili bilgi alabilir miyim?

Flexi Card’ınızı kullanarak kazandığınız bonusu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  • Bonus Program Ortakları’nda bonus olarak harcayabilir
  • Kredi kartı borcunuzu ödeyebilir
  • Uçak bileti alabilirsiniz.

Bonus Program Ortakları’nda, bonuslarınızı kullanmak istediğinizi alışveriş noktasındaki satış temsilcisine hatırlatmanız yeterlidir. Unutmayın Flexi Card’ınızın arkasında "Bonus işyerlerinde taksit yapar, bonus kazandırır." ibaresi vardır.

Topladığınız bonusu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden, her ay gelen ekstrenizden ve Bonus Program Ortakları’nda yaptığınız alışverişlerin sliplerinden takip edebilirsiniz.

Ekstre borcunuzu bonusunuzla ödemek için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aramanız veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na ulaşmanız yeterlidir. Ekstre borcunuzun ister tamamını ister bir kısmını ödeyebilirsiniz. Bu konuda Flexi esnekliğine sahipsiniz.

Kendi seçtiğiniz bonus oranı ile Bonus Program Ortaklarında kazandığınız bonus oranları farklıdır. Kendi seçtiğiniz bonus oranı, Program Ortakları dışında geçerlidir. Bonus Program Ortaklarında, Bonus Card gibi işyerinin verdiği bonusu kazanırsınız.

Flexi Card’ınızla uçak biletlerinizi bonusunuzu kullanarak alırsınız. Alışveriş ve uçuş millerini birleştiremezsiniz. Topladığınız bonus her yerde aynıdır. Sadece uçak bileti alırken veya ekstre borcu öderken farklı bir katsayı ile çarpılabilmektedir. Bonuslarınızla uçak bileti almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aramanız ve Seyahat Hattı’na bağlanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Böylece tek bir telefonla uçak biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ek ve asıl tüm Flexi Cardlarınız ile seçtiğiniz kampanyadan bir ekstre dönemi içinde maksimum 20 TL bonus kazanabilirsiniz. Toplamda ise bir ekstre döneminde 40 TL bonus ve 12 aylık dönemde ise en fazla 720 TL bonus kazanabilirsiniz. Limitinizi aşmanız halinde sadece Bonus Program Ortaklarında yapacağınız harcamalardan standart bonus oranlarında bonus kazanmaya devam edersiniz. Harcama sözü verilerek ve e-ekstre tercih edilerek kazanılan bonuslar limit dahilinde değildir.

Bonusla ve diğer konularla ilgili tüm taleplerinizi 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden yapabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Faiz oranı, bonus oranı ve kart ücreti birbirini nasıl etkiler, kart ücretleri diğer kartlardan daha mı yüksek?

    Faiz oranı, bonus oranı ve kart ücretleri finansal olarak birbirlerine bağlı değişkenler olarak belirlenmiştir.

  2. Taksitleri kendim nasıl belirleyebilirim ve seçtiğim faiz oranı daha sonra banka tarafından yükseltilebilir mi?

    Tamamen esnek olan Flexi kartı oluştururken size sunduğumuz 4 kampanyamız var. Bu kampanyalar belli bir süreli değil, siz vazgeçene kadar devam etmektedir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333