Yardım ve Öneriler

Anlık kampanya hakkında bilgi alabilir miyim?

Anlık kampanyayı seçerseniz yılda 12 harcama belirleyebilirsiniz.

Anlık kampanyada ekstra taksit mi yoksa ekstra bonus mu kazanacağınıza başvurduğunuz sırada karar verirsiniz. Bunun +taksit veya +bonus değerine de başvurduğunuz sırada karar verirsiniz.

Anlık kampanyaya dahil olmasını istediğiniz harcamanızı Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan veya flexicard.com.tr’den kart numaranızı ve şifrenizi kullanarak veya 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’den bildirebilirsiniz. Bu bildiriminizi hesap kesim tarihinize kadar yapabilirsiniz.

Anlık olarak seçtiğiniz harcama Bonus Program Ortakları’ndaki bir harcamanız olabilmektedir. Ekstra taksit veya bonusunuz Bonus Program Ortakları’nda kazandığınız ekstra taksit veya bonus üzerine eklenmektedir.

Örn: Anlık kampanyayı seçtiniz ve ekstra 2 taksit belirlediniz. Daha sonra herhangi bir gün 3 taksit imkanı sunan Bonus Program Ortağı işyerinde alışveriş yaptınız. Ertesi gün 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na bağlanarak dönem içi işlemlerinizden bu işlemi seçip +2 ekstra taksit kampanyasından yararlanabilir ve taksit sayınızı 5’e çıkartabilirsiniz. Bu harcamanızı Bonus Program Ortakları dışında bir işyerinde gerçekleştirip yine aynı işlemi yapsaydınız 1+2 ekstra toplam 3 taksitiniz olacaktır.

İlgili sorular

  1. Faiz oranı, bonus oranı ve kart ücreti birbirini nasıl etkiler, kart ücretleri diğer kartlardan daha mı yüksek?

    Faiz oranı, bonus oranı ve kart ücretleri finansal olarak birbirlerine bağlı değişkenler olarak belirlenmiştir.

  2. Taksitleri kendim nasıl belirleyebilirim ve seçtiğim faiz oranı daha sonra banka tarafından yükseltilebilir mi?

    Tamamen esnek olan Flexi kartı oluştururken size sunduğumuz 4 kampanyamız var. Bu kampanyalar belli bir süreli değil, siz vazgeçene kadar devam etmektedir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333