Yardım ve Öneriler

Çevreye Duyarlı Bonus'un farkı ne, ücretli mi ve nasıl başvurabilirim?

Kazandırdığı bonusun bir kısmını WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı)’nın doğa koruma çalışmalarına bağışta bulunmanızı sağlamaktadır.
Kart gönderim mektupları, zarfları ve sizinle iletişim içinde olduğu bütün basılı malzemelerinde geri dönüşümlü kağıt kullanılmıştır.
Doğa koşullarına diğer plastiklerden daha fazla direnç gösteren PVC oranını, hammadde içeriğinde mümkün olan en az seviyeye indirgemiştir. Böylece diğer plastik kartlara  oranla doğada daha hızlı yok olmaktadır.
Hesap özetinizi e-postayla göndererek kağıt tasarrufu sağlamakta ve bunun karşılığında WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı)’na ekstra bağış yapmaktadır.
Mevcut kartınızı Çevreye Duyarlı Bonus ile hiç bir ücret ödemeden değiştirebilirsiniz.
Garanti BBVA şubelerinden ya da 444 0 334 Alo Bonus’tan Çevreye Duyarlı Bonus’a başvurabilir veya mevcut Bonus’unuzu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, 444 0 334 Alo Bonus veya Şubelerimizden Çevreye Duyarlı Bonus ile değiştirebilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Bonus Card'ımı Bonus Şeffaf, Aynalı, Çevreci ya da Trink ile değiştirdiğimde mevcut Bonus Card'ımı kullanmaya devam edebilir miyim?

    Mevcut Bonus Card'ınızı Bonus Şeffaf ile değiştirdiyseniz veya değiştirmeyi düşünüyorsanız önemli hatırlatmalarımızı okumanızda fayda var.

  2. Aynalı Bonus ücretli mi, nasıl başvurabilirim ve Bonus'um varken Aynalı Bonus talep edersem eski kartımın numarası değişir mi?

    Aynalı Bonus için başvuruyu: şubelerdeki başvuru formları, 444 0 334 Alo Bonus ,garantibbva.com.tr, bonus.com.tr ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333