Yardım ve Öneriler

Garanti BBVA Mobil parolamı unutursam ne yapmalıyım?

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısıysanız, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolanızla Garanti BBVA Mobil’i kullanabilirsiniz. Eğer Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısı değilseniz, Parola Al adımından parolanızı anında alıp Garanti BBVA Mobil’i kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
Parolanızı unutursanız, sahip olduğunuz geçerli bir Garanti BBVA kredi kartı veya Paracard numaranız ve bunların şifresi ile Parola Al adımından parolanızı hemen alabilirsiniz.
Garanti BBVA kartınız yoksa yine Parola Al adımından size uyan yönlendirmeleri takip ederek parolanızı almak için başvuru yapabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Garanti BBVA Mobil'de işlem yapmak istediğim hesabımı ve kredi kartımı göremiyormsam ne yapmalıyım? İşlem yapmak istediğim tutar limitimi aşıyorsa ne yapmalıyım?

    Garanti BBVA Mobil'de işlem yapabileceğiniz hesaplarınız İnternet Şubesi'ndekiler ile aynıdır. İşlem yapmak istediğiniz hesap/kartları en yakın şubemizden tanımlatabilirsiniz.

  2. Kredi kartıma ait hangi bilgileri Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan değiştirebilir veya düzeltebilirim? Diğer banka kredi kartı borcumu ödeyebilir miyim?

    Başka banka kredi kartı ödemenizi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan "Kart İşlemleri / Başka Banka Kartları" adımından ödeyebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333