Yardım ve Öneriler

CepBank Nedir? CepBank'ın faydaları nelerdir?

CepBank Garanti BBVA cep telefonundan kısa mesaj (SMS) aracılığıyla, Garanti BBVA İnternet/Mobil ya da Garanti BBVA ATM’lerinden istediğiniz kişinin cep telefonuna, Paracard Bonus veya Paracard Bonus Trink’ine para gönderebileceğiniz hizmetimiz.

Cep Bank, size kolaylık ve hız sağlar. Cep Bank ile;

  • Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj (SMS) aracılığı ile cep telefonu ve hattı olan herhangi birine (Garanti BBVA’da hesabı ya da kartı olmasa da), tek bir kısa mesajla para gönderebilirsiniz. Para gönderilen kişi, gönderdiğiniz parayı Garanti BBVA ATM’lerinden kart kullanmadan sadece GİRİŞ tuşuna basarak anında çekebilir. 
  • Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj (SMS) aracılığıyla, istediğiniz bir Paracard Bonus’a ya da Paracard Bonus Trink’e tek bir kısa mesajla para gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz tutar, kartın bağlı olduğu hesaba geçer.
  • GSM TL yükleme, kredi kartı borcu ödemesi, şans oyunları, OGS ve KGS ödemeleri gibi birçok işlemi CepBank ile yapabilirsiniz.
  • Cep telefonunuz üzerinden SMS aracılığıyla, CepBank’a tanımlı hesabınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz. Bunun için Bakiye yazıp, cep telefonunuzdan 3333’e kısa mesaj (SMS) yollamanız yeterli.

İlgili sorular

  1. CepBank şifremi değiştirebilir miyim? Yanlış yazarsam veya unutursam ne olur?

    CepBank şifrenizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan değiştirebilirsiniz. CepBank şifrenizi SMS ile gönderirken yanlış yazarsanız işleminiz gerçekleşmeyecektir.

  2. Cep Bank SMS ücretleri benden mi alınacak?

    CepBank işlemleri için 3333'e gönderdiğiniz, sizin ve para gönderdiğiniz kişinin cep telefonuna 3333'ten gönderilen SMS'ler ücretsizdir

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333