Yardım ve Öneriler

Bonus nasıl kazanılır, nasıl harcanır, biriken bonus kullanılmazsa ne olur?

Türkiye’de ve yurtdışında yaptığınız tüm harcamalarınızda bonus kazanırsınız. Bonus Card ortağı olan firmalarda ise, gerek taksitli, gerekse tek ödemeli alışverişlerde daha da çok bonus kazanırsınız. Dönem içerisinde kazanılan bonusu Bonus Card ekstrenizin "Kazanılan bonus" alanında görebilirsiniz.
1 bonus=1 TL
Biriken bonusunuzu, dilediğiniz zaman dilediğiniz Bonus Card ortağı firmalarda "bedava" alışveriş için kullanabilirsiniz. Bonus Card üye firmalarında yaptığınız alışverişlerde kazandığınız bonusu anında, diğer firmalarda yaptığınız alışverişlerde kazandığınız bonusu ise 1 gün sonra harcayabilirsiniz. Ekstrenizin "Kazanılan bonus" bölümünde sahip olduğunuz bonus miktarı gösterilir. En son gönderilmiş olan ekstrede görünen bonus miktarı kadar bonusunuz vardır.
Bonusunuzu harcamak istediğinizde onay almanız, hediye çeki beklemeniz veya bonusu kullanmadan önce belli bir limiti doldurmanız gerekmez. Birikmiş bonusunuzu Bonus Card program ortaklarında anında harcayabilirsiniz.
Alışverişlerden kazandığınız bonusunuzu kullanmadığınız zaman, dilediğinizde bedava alışveriş yapabilmeniz için kartınızın üzerindeki çipte birikmeye devam eder. Bu bonusların son kullanım tarihi yoktur. Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Bonus Trink noktaları nerelerdir?

    Garanti BBVA'nın tüm kontaksız ödeme noktalarında ve Mastercard Paypass logolu tüm noktalarında geçerlidir.

  2. Yurtdışı harcamalarında bonus tutarı nasıl hesaplanır?

    Yurtdışı harcamaları TL'ye çevrilir ve normal bonus yüzdesinden bonus hesaplanır.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333