Yardım ve Öneriler

Avans Mil nedir? Kartımı alır almaz ödül bilet alabilir miyim?

  • Miles&Smiles kredi kartı ile artık miliniz yetmezse, hatta hiç miliniz olmasa bile 100.000’e varan avans mil alarak hemen ücretsiz uçabilirsiniz. 18 ay boyunca, harcamalarınızda kazanacağınız millerle avans milinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
  • Avans mil almak için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir veya www.garantibbva.com.tr Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nı ziyaret edebilirsiniz. Avans mil ile ilgili detaylı bilgiye www.milesandsmiles.net adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  2. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

    Miles&Smiles Türk Hava Yolları Yolcu Programı statü kartıdır. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333