Yardım ve Öneriler

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifremi kaç kez hatalı girersem şifrem bloke olur? Bloke olursa ne yapmam gerekir?

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifrenizi fazla sayıda hatalı girmeniz halinde şifreniz bloke olacaktır.
Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nı kullanıyorsanız

  • Tanımlamalar menüsü Şifre ve Parola İşlemleri adımından Garanti BBVA İnternet Bankacılığı şifrenizi Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi için de geçerli hale getirebilirsiniz.

Kredi kartınız veya Paracard’ınız varsa

  • Garanti BBVA’ya ait geçerli bir Paracard’ınız veya kredi kartınızın numarası ve kart şifreniz ile Parola Al sayfasından yeni şifre ve parolanızı anında alabilirsiniz.
  • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifresi almak istediğinizi söylediğinizde sistem sizi gerekli bilgilerin girildiği adıma yönlendirecektir. Bu adımda kredi kartınızın ya da Paracard’ınızın son 6 hanesi, kart şifreniz, ve cep telefonu numaranızı tuşladığınızda güvenlik kontrollerinden sonra IVR (sesli yanıt sistemi) tarafından sizin için yeni şifreniz üretilecektir.  Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nde sadece ilk girişte kullanacağınız parolanız girmiş olduğunuz cep telefonuna SMS ile gönderilecektir. Cep telefonu numaranız bankamız kayıtlarında farklı ise veya değiştiyse, size en yakın şubeye giderek veya Garanti BBVA ATM’lerinden güncelleme yapabilirsiniz. (Garanti BBVA ATM’den yapmanız gereken işlem adımları: Diğer İşlemler / Müşteri Bilgi Güncelleme / Cep Telefonu Numarası)

İlgili sorular

  1. Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifremi nasıl değiştireceğim? Şifremin güvenliği konusunda şüphelenirsem, sistem kabul etmesse ne yapmalıyım?

    Şifrenizi, Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden sırasıyla 1 ve 3'ü tuşlayarak ulaşacağınız "Şifre / Parola" işlemleri adımından değiştirebilirsiniz.

  2. Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi Sesle Yönlendirme özelliği yapmak istediğim işlemi anlamadığında ne yapmalıyım?

    Sistem ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda asistanın yönlendirmelerini dikkatle dinleyerek bunları uygulamaya çalışmanızı öneririz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333