Yardım ve Öneriler

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifremi kaç kez hatalı girersem şifrem bloke olur? Bloke olursa ne yapmam gerekir?

Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifrenizi fazla sayıda hatalı girmeniz halinde şifreniz bloke olacaktır.
Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nı kullanıyorsanız

  • Tanımlamalar menüsü Şifre ve Parola İşlemleri adımından Garanti BBVA İnternet Bankacılığı şifrenizi Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi için de geçerli hale getirebilirsiniz.

Kredi kartınız veya Paracard’ınız varsa

  • Garanti BBVA’ya ait geçerli bir Paracard’ınız veya kredi kartınızın numarası ve kart şifreniz ile Parola Al sayfasından yeni şifre ve parolanızı anında alabilirsiniz.
  • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifresi almak istediğinizi söylediğinizde sistem sizi gerekli bilgilerin girildiği adıma yönlendirecektir. Bu adımda kredi kartınızın ya da Paracard’ınızın son 6 hanesi, kart şifreniz, ve cep telefonu numaranızı tuşladığınızda güvenlik kontrollerinden sonra IVR (sesli yanıt sistemi) tarafından sizin için yeni şifreniz üretilecektir.  Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nde sadece ilk girişte kullanacağınız parolanız girmiş olduğunuz cep telefonuna SMS ile gönderilecektir. Cep telefonu numaranız bankamız kayıtlarında farklı ise veya değiştiyse, size en yakın şubeye giderek veya Garanti BBVA ATM’lerinden güncelleme yapabilirsiniz. (Garanti BBVA ATM’den yapmanız gereken işlem adımları: Diğer İşlemler / Müşteri Bilgi Güncelleme / Cep Telefonu Numarası)

İlgili sorular

  1. Telefon numarası ya da adres değişikliklerini nasıl yapabilirim?

    Adres değişikliğini Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, cep telefonunuzu ise şube ya da ATMlerimizden güncelleyebilirsiniz.

  2. Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni aramak ücretli mi? İşlem ücretlerini öğrenebilir miyim?

    Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni aradığınızda, Türkiye'nin her yerinden, şehir içi görüşme ücreti tutarında bir ücret ödersiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333