KOBİ'lere ÖzelÇözümler

.

Garanti BBVA’nın sizin için ürettiği farklı sistem ve anlaşmaları kullanın, Garanti BBVA ayrıcalıklarını şirketinize katın.

Doğrudan Tahsilat Anlaşmaları

Türkiye’de ilk kez Garanti BBVA tarafından 1996 yılında uygulanan Doğrudan Tahsilat Sistemleri ile ödemelerinizi bankamız garantisinde elektronik olarak yapabilirsiniz. Raporlamalar da dahil tüm detaylara Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri ile ödemeleriniz hakkında, ödeme vadesinden önce e-mail ya da faks yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Akaryakıt Yönetim Sistemi

BP, Opet, Petrol Ofisi, Shell ve Total gibi Türkiye’nin önde gelen tüm akaryakıt firmaları ile anlaşmalı tek banka Garanti BBVA’nın sunduğu Akaryakıt Yönetim Sistemi(AYS) ile, şirketinize kayıtlı araçların benzin alımlarını AYS anlaşmalı şirketlerden gerçekleştirerek hem akaryakıt alımlarınızı kontrol altına alabilir, hem de sizin için sağlanan vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Garanti İskonto

Türkiye’de ilk kez Garanti BBVA’nın başlattığı tedarikçi finansmanı sistemi Garanti İskonto sayesinde, bankamız ile anlaşmalı büyük alıcıların tedarikçisi konumundaki KOBİ’ler, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden alacaklarını görüntüleyip hiçbir kredi limitine ihtiyaç duymadan çok uygun maliyetler iskonto edebilirler. Böylece, hem finansman ihtiyaçlarını karşılar, hem de işletme sermayesi gereksinimlerini giderirler.

Tüm ödeme ve tahsilat çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için Kurumsal Çözümler olarak bize kurumsalcozumler@garanti.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz

 

İlginizi çekebilir

  • GoGaranti

    Bankacılık işlemlerinizi otomatik olarak muhasebeleştirin.

  • KOBİ'ler için Ödeme Çözümleri

    Ödemelerini Garanti BBVA'dan yapan KOBİ'ler arasına katılın, Garanti BBVA ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayın...

Uzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlikUzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlik