Kredi KartıÖdeme Güvencesi

İşsiz kalma durumunuzda bile kredi kartı ödemeleriniz aksamasın.

.

İşsiz kalırsam kredi kartı borcumu nasıl ödeyeceğim diye endişelenmeyin. Kredi Kartı Ödeme Güvencesi yaptırın,alışverişlerinizin keyfini çıkarmaya devam edin.

Kredi kartı harcamanızın yalnızca %1’i kadar aylık prim ödeyerek sahip olabileceğiniz Kredi Kartı Ödeme Güvencesi ile vefat, kaza veya hastalık sonucu daimi maluliyet, bordrolu çalışansanız işsizlik, serbest meslek, emekli, ev hanımı ve diğer meslek gruplarına mensupsanız da kaza veya hastalık sonucu hastanede yatma durumlarında son ekstredeki toplam harcamanız Garanti BBVA Emeklilik tarafından güvence altına alınır. Kaza sonucu tedavi görmeniz halinde oluşan tedavi masrafları ise, sertifikada belirtilen tedavi masrafları limiti ile sınırlı olmak üzere ve fatura karşılığında ödenir.

Üstelik çalışma durumunuz değiştikçe teminatlarımız da size uyacak şekilde değişir.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezini arayabilirsiniz.

Hemen Müşteri İletişim Merkezi şifrenizi almak ister misiniz?

*Kredi Kartı Ödeme Güvencesi Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

**Kredi Kartı Ödeme Güvencesi, Garanti BBVA kredi kartlarının risklerini güvence altına almaktadır.

 • Teminatlar ve Ek Bilgiler

  Kredi Kartı Ödeme Güvencesi ile en son ekstrenizdeki kredi kartı harcama tutarınız ve ileriye yönelik taksitlendirilmiş ödemeleriniz güvence altına alınır. Her ay gelen ekstre harcamanıza göre belirlenen teminat ile kredi kartınızı kullandığınız kadar sigortalanırsınız. Kredi kartı borcunuz varsa sigortalı olur, yoksa prim ödemezsiniz.
  Kredi Kartı Ödeme Güvencesi’ni kullanmaya başlayıp 30 gün içinde iptal etmeye karar verirseniz, ödemeleriniz hesabınıza geri yatırılır ve hiçbir maddi kaybınız olmaz.

   

  Kredi Kartı Ödeme Güvencesi
  Sigorta Teminatı

  Vefat, kaza sonucu tedavi masrafları, kaza sonucu daimi maluliyet, hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet, bordrolu çalışanlar için istek dışı işsizlik veya serbest meslek sahipleri için kaza veya hastalık sonucu hastanede yatma  (gündelik hastane tazminatı). 
  Aylık teminat bedeli en fazla 10.000 TL'dir. Emekli ve sözleşmeli çalışanlar bu teminatlardan yararlanamazlar. 

  Teminat Tutarı Riskin gerçekleşmesinden önceki son ekstredeki toplam borç (ilgili dönem ekstre harcamanız + ileri vadeli taksitler toplamı + ekspres limitinizi kullanarak yaptığınız harcamalar)
  Sigorta Primi Sigorta primi, teminat tutarının %1'i kadardır.  
  Sigorta Süresi Sigortalının sigorta ettiren ile kredi kartı ilişkisi devam ettiği sürece, poliçe otomatik olarak yenilenir.

  İstek Dışı İşsizlik Teminatı

  Bir işyerinde çalışırken, herhangi bir kasıt ve kusur olmaksızın istek dışı işinizi kaybederseniz kredi kartı borçlarınız güvence altına alınır.
  İstek Dışı İşsizlik teminatından yararlanmak için  aynı işyerinde 180 gün çalışmış özel sektör bordrolu çalışanı olmanız gerekmektedir. Poliçe ilk satın alındığı tarihte, çalışma süreniz 180 günden az ise, eksik kalan kısım muafiyet süresine eklenir.

  İstek Dışı İşsizlik Teminatına Hak Kazanma Koşulları

  Sigorta başvuru tarihinden itibaren 90 gün çalışmış olmanız, işsiz kaldığınız tarihten itibaren ise en az 30 gün boyunca işsizliğin devam etmesi gerekmektedir.

  Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı

  Serbest meslek çalışanıysanız, bir hastalık veya kaza sonucu hastalık neticesinde, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tam teşekküllü bir hastanede üç (3) tam günden az olmamak üzere yatmanız durumunda oluşacak gelir kaybını teminat altına alan Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı’ ndan yararlanabilirsiniz.

  Gündelik Hastane Teminatına Hak Kazanma Koşulları

  Sigorta başvuru tarihinizden itibaren 90 gün çalışmış olma, en az 3 gün aralıksız hastanede yatmış olma koşulları aranmaktadır.

  Tekrar Hak Ediş

  İstek dışı işsizlik tazminatının yeniden ödenebilmesi için, 180 gün çalışmış olmanız ve bu süre boyunca sigortanızın devamı gerekmektedir.
  Gündelik hastan tazminatının yeniden ödenebilmesi için, aynı sebeple hastaneye yatışlarda iki yatış arasında en az 90 gün, farklı sebepten yatışlarda ise en az 30 gün geçmiş olması gereklidir.

  Teminat Kapsamı Dışındaki Haller

  Teminat kapsamı dışındaki halleri görmek için tıklayınız.

  Vergi Avantajı

  İster ücretli çalışan ister serbest meslek sahibi olun; 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu'nun 63. ve 89. maddelerine göre kendiniz, eşiniz ve küçük çocuklarınız için ödeyeceğiniz primlerde;

  • Ücretli çalışansanız, ödediğiniz primleri, ödediğiniz ayda elde ettiğiniz ücretin %15'ini ve bürüt asgari ücretin yıllık tutarını,
  • Serbest meslek sahibi iseniz, ödediğiniz primlerin toplamını, beyan ettiğiniz gelirin %15'ini ve bürüt asgari ücretin yıllık tutarını aşmamak kaydıyla vergi matrahınızdan düşerek vergi avantajı sağlayabilirsiniz.
 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Poliçemin tahsilatları nasıl yapılacak?

  Poliçeniz kredi kartına bağlanarak tahsil edilir. Kredi kartınızda yeterli bakiye varsa tahsilatlar otomatik olarak çekilmektedir.

  Detaylı bilgiTemassız Müşteri Olma Teknolojisi Nedir?

  Temassız müşteri olma teknolojisi ile ister Garanti BBVA müşterisi olun, ister olmayın, dilediğiniz yerden anında Bonus başvurusu yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Görünmez Kaza Sigortası

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.

Görünmez kazalara karşı kendinizi güvence altına alın.
Geniş Garantili Aile Sigortası

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.

Hem sizi hem ailenizi kazalara karşı güvence altına alır.
İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı