Garanti'liİşler

Hoş Geldin Garanti'li İşler!

.

Garanti'li İşler Nedir?

Garanti BBVA’lı KOBİ üye işyerlerinin Garanti POS’undan geçen işlemleri çok daha yakından takip edebilecekleri, bonus üye işyerlerinin kendi POS kampanyalarını tanımlayabilecekleri, ayrıca hizmet ya da ürün talebinde bulunabilecekleri bir platformdur.

 • Garanti'li İşler’de Neler Var?

  • Raporlamalar

   KOBİ üye işyerleri Garanti POS’una ait detaylı ciro raporlarını alabilir, bunun yanında yeni, sadık veya kaybedilen müşterilerinin raporlarına ulaşabilir, hatta müşterilerinin medeni durumundan, eğitim seviyesine, yaşından, cinsiyetine göre ayrıntılı raporlara ulaşarak hedef kitle ve müşterilerini yakından tanıma fırsatına ulaşabilir, müşteri ilişkileri yönetimini daha verimli bir şekilde yapabilir.

  • Kampanyalar

   Bonus üye işyerleri tüm Garanti BBVA Kart sahiplerine özel ya da Garanti BBVA Kart sahipleri müşterilerinin doğum günü ayına özel bonus veya indirim kurgusunda kampanyalar tanımlayabilir. Bonus üye işyerleri kendilerine özel sunduğumuz kampanyaları kullanarak ya da kendi kampanyalarını oluşturarak kampanya tanımlayabilir. Tanımlanan kampanyaların duyurusunu ise müşterilerine SMS göndererek ya da kendilerine özel oluşturulan afişleri kullanarak yapabilir.

   Bunun yanında, bonus üye işyerleri platform üzerinden tanımlanan özel kampanyalarına ek olarak diğer üye işyeri veya sektörde tanımlı kampanyaları da buradan takip edebilir.

  • Başvurular

   KOBİ üye işyerleri Garanti POS’ları kullanımı için eğitim ve rulo, Yazarkasa POS’ları için kurulum talebini iletebilir. Ticari Kart, Sanal POS, DCC ürünleri için başvuruda bulunabilir ve hızlı bir şekilde e-ekstre tanımlaması yapabilir.

 • Garanti BBVA KOBİ Üye İşyeriyim, Garanti'li İşler’i nasıl kullanabilirim?

  Şahıs firması KOBİ üye işyerleri www.garantibbvapos.com.tr adresinden internet şube parola ve şifre bilgisi ile platforma giriş yapabilir.

  Tüzel firma KOBİ üye işyerleri ise, platformu kullanacak yetkili kullanıcı için Garanti BBVA şubeleri aracılığıyla imza sirkülerinde yetkili kişi tarafından alınacak ıslak imza ile form alınarak yetki tanımı yapıldıktan sonra giriş sağlayabilir.

İlginizi çekebilir...

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!
Garanti BBVA Nakit Yönetimi

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.
e-Vadeli

Hemen yüksek faizli E-Vadeli Hesap aç!

Hemen yüksek faizli E-Vadeli Hesap aç!