bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Miles&Smiles Business

    Seyahat harcamaları yüksek olan şirketler için Miles&Smiles Business kredi kartları Garanti BBVA'dan!

    Seyahat harcamaları yüksek olan şirketler için Miles&Smiles Business kredi kartları Garanti BBVA'dan!

    2000 yılından beri Türk Hava Yolları’nın resmi kredi kartı, Miles&Smiles Business Garanti BBVA’nın ayrıcalıklarla dolu dünyası sizi bekliyor.

    Garanti BBVA ve Türk Hava Yolları’nın ortak ve resmi kredi kartı olan Miles&Smiles Business ile yaptığınız harcamalarda alışveriş mili kazanır ve uçuş millerinizle birleştirerek uçak bileti alabilirsiniz.

    Seyahat harcamaları yüksek olan bir firmaysanız, Miles&Smiles Business kredi kartı ile yaptığınız harcamalar* size uçuş mili kazandırır. Böylece, iş seyahatlerinizi fırsata dönüştürerek Miles&Smiles’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanırsınız.

    Üstelik Miles&Smiles Business kredi kartı ile şirket harcamalarınızı da kolaylıkla takip edersiniz.

    Detaylı bilgi için 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine uğrayabilirsiniz.

    ** Sigorta ve emeklilik ödemeleri, fon biriktiren hesap ödemeleri, Bağkur prim ödemeleri, düzenli ödemeler, vergi ödemeleri, otomatik fatura ödemeleri ve birikimli altın hesap ödemelerinden 1 Ağustos 2010 tarihinden itibaren mil kazanılmamaktadır.

    • Özellikler

     • Miles&Smiles Business kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışı seyahatler için geniş ek hizmetlerden faydalanırsınız.
     • Şirketinizin seyahat, konaklama, benzin gibi harcamalarını etkili bir şekilde takip edebilirsiniz.
     • Türk Hava Yolları veya Star Allliance üyesi bir havayoluyla seyahat ederken mil kazanırsınız. THY Özel yolcu Programı Miles&Smiles TK numaranızda biriken uçuş milleriniz, alışveriş millerinizle birleşir ve çok daha hızlı mil biriktirmenizi sağlar.
     • Miles&Smiles Business kredi kartı ile yapılan harcamalar karşılığı kazanılan miller, kart kullanıcısının kendisine ait olan TK numarasında birikir.
     • Türk Hava Yolları satış ofislerinden, www.thy.com.tr’den ve 444 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi’ni arayarak alacağınız uçak biletlerinde, 1 TL harcamanıza 1 mil* kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.
     • Taksit yapılamayan cep telefonu, akaryakıt ve gıda sektörlerinde taksit yapabilirsiniz.
     • Ödemeniz gereken minimum tutar ekstre borcunun sadece %10’u kadardır.
     • Borcunuzun mininum ödeme tutarından azının ödenmesi durumunda bile kartınız nakit çekime kapanmaz, nakit çekebilirsiniz.
     • İşleyen hiçbir faiz tutarı üzerinden%15 KKDF alınmaz.**
     • Diğer bankalardaki toplam kredi kartı limiti nedeniyle bankamızdan bireysel kredi kartı veremediğimiz müşterilerimize ticari kart verebiliriz.
     • Harcama faturalarını şirket adına kestirebilirsiniz.
     • Mastercard’ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil, American Express® ile sektörlere göre değişen oranlarda 2 kata kadar daha fazla mil kazanabilirsiniz. American Express ile restoran, otel, seyahat acenteleri ve akaryakıt harcamalarında 2 kat daha fazla mil kazanırsınız. Diğer sektörlerde ise %50 daha çok mil kazanırsınız.
     • THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyelik kart statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25; Elite ve Elite Plus’tan ise %50 daha fazla mil kazanırsınız.
     • Millerinizi statü miline çevirerek, THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı’nda üst statüye geçebilir, böylece alışverişlerinizden daha fazla mil kazanabilirsiniz.
     • Millerinizi dilerseniz alan vergisi ödemelerinde, dilerseniz anlaşmalı işyerlerindeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
     • Seçkin restoran/otel ve diğer anlaşmalı markalarda Miles&Smiles Business American Express® ile %10-%15 indirimden faydalanırsınız.
     • Kartlarınızın trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.

     *Türk Hava Yolları satış kanallarından alınan uçak biletlerinde tüm Miles&Smiles kredi kartı sahipleri için kazanım 1 TL harcama için 1 mil olarak uygulanır, Miles&Smiles American Express ve THY Özel Yolcu Programı statünüze göre değişen mil kazanımları uygulanmaz. 1 TL harcamaya 1 mil uygulaması turizm acentelerinde geçerli olmayıp, sadece THY kanallarından satın alınan uçak biletlerinde uygulanacaktır.

     **Basit usül vergiye tabi müşteriler haricinde geçerlidir.

     Uçuşlarınızdan kazandığınız millerle THY Özel yolcu Programı statünüz upgrade olur ve hem alışverişlerinizden daha fazla mil kazanır, hem de özel uçuş ve havalimanı ayrıcalıklarından yararlanırsınız.