Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Dragon Bonus Business

    Dragon Bonus Business

    Çin'deki İş Ortağınız...

    Garanti BBVA özellikle Uzak Doğu'da yatırım ve ticari ilişkileri bulunan büyük ölçekte Türk şirketlerine ve KOBİ'lere özel ayrıcalıklar sunan Dragon Bonus Business’i tasarladı.

    Çin'de HER YERDE ve Uzak Doğu'da geçerli olan ilk ve tek ticari kredi kartı Dragon Bonus Business, iş seyahatlerinizde yanınızdan ayıramayacağınız kartınız olacak

    Dragon Bonus Uzak Doğu Seyahatlerinizde Size Eşlik Etsin

    Garanti BBVA güvencesi ile sunulan Dragon Bonus Business ticari kredi kartı, Uzak Doğu’da yatırım yapan veya ticari ilişkileri bulunan şirketlere ve KOBİ’lere birbirinden eşsiz ayrıcalıklar sağlıyor. Çin’in tamamında ve Uzak Doğu ülkelerinde geçerli olan Dragon Bonus Business ticari kredi kartı, seyahatlerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz özellikler ile geliyor.

    • Özellikler

     Pratik ve Güvenilir Ödeme Seçenekleri

     İhtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olan business kredi kartı, harcamalarınızı kontrol altına alarak işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Nakit taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran Dragon Bonus, ödemelerinizin tamamını kartınız üzerinden yapabilmenize ve harcamalarınızı güvenle gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Vergi, fatura, maaş ve sigorta primi gibi masraflar, tek bir kanaldan ve esnek taksitlendirme seçenekleri ile ödenebiliyor. Hem Uzak Doğu’da hem de dünya genelinde yapacağınız harcamalar karşılığında özel indirimlerden ve hediye imkânlarından yararlanabilmeniz de mümkün oluyor.

     Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

     Nakit avans ve bonus puan gibi özellikler taşıyan kredi kartı, günlük hayatı kolaylaştıran ve işlerinizi hızlandıran finansal çözümler sunuyor. Şirket harcamalarınızı ötelemeden taksitlendirebilme fırsatı sunan ürün, ödemelerinizi organize edebilmeyi kolaylaştırıyor. Çalışanlarınızın Uzak Doğu’daki harcamalarını gerçekleştirebilmesi için de tercih edebileceğiniz business ticari kredi kartı, günlük harcamaları belli limitler dâhilinde planlayabilmenizi sıradan bir iş haline getiriyor. Çin’e yapacağınız iş gezilerinden önceki vize işlemlerini, otel rezervasyonunu, araç kiralama işlemlerini ve diğer Concierge hizmetlerini Dragon Bonus Business ticari kredi kartı ile zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uçak bileti harcamalarınızdan kazandığınız bonusları, Seyahat & Concierge Hattı’nda iki kat değerli olarak kullanabilirsiniz.

     Hızlı ve Kolay Başvuru

     Yurt içinde ve yurt dışında anlaşmalı yüz binlerce noktada kullanabileceğiniz Dragon Bonus Business ticari kredi kartınızı BonusFlaş uygulaması ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. 0212 310 23 31 numaralı telefonu arayarak seyahat ve Concierge hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir; konaklama, ulaşım ve uçak bileti ile ilgili işlemlerinizi 2 kat bonus avantajı ile gerçekleştirebilirsiniz. Uzak Doğu seyahatlerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Dragon Bonus Business ticari kredi kartı için hızlıca başvuruda bulunabilir, Garanti BBVA ayrıcalıklarından yararlanmaya bir an önce başlayabilirsiniz.