MüşteriDanışmanı

Müşteri DanışmanıBaşarı hikayeni Garanti BBVA'da yaz. Fark yarat, fark at!

Garanti BBVA'nın bir parçası olmak ister misiniz?

İnsan ilişkilerinizi ve ikna yeteneğinizi kullanarak müşterilerle yüz yüze olabileceğiniz aktif ve dinamik bir ortamın, uluslararası bir şirket profili ile desteklendiği bir yerde çalışmak istiyorsanız; Türkiye genelindeki şubelerimizde görevlendirmek üzere açtığımız "Müşteri Danışmanı" pozisyonumuza başvuruda bulunabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Müşteri Danışmanı pozisyonu için, www.kariyer.net ve kariyer.garantibbva.com.tr’deki ilanları takip ederek online başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Aranan Özellikler

  • Satış becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız,
  • İletişim ve ikna kabiliyetlerinizi müşteri odaklı denemeyi düşünüyorsanız,
  • İnsanlarla ilişkilerinize güveniyorsanız,
  • En az lisans mezunuysanız,
  • Erkek adaylar için askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz,
  • Kendinizi pozitif, güler yüzlü biri olarak tanımlıyorsanız,
  • Tercihen Segem sertifikasına sahipseniz,

Görev Tanımı

Müşteri Danışmanı olarak göreve başlayan kişiler müşterilerin ihtiyaçları çerçevesinde ürün ve hizmet satışından sorumludurlar.

Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.

Türk Lirası ve yabancı para nakit hareketleri ile servis içinde yürütülen tüm işlemleri yerine getirir, müşterilerle direkt ilişkide bulunurlar.

Sahip olduğu sertifikalara göre müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, satış sonrası hizmetleri sunar, müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir.

Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

Eğitim Programı

Müşteri Danışmanları, görevleri için ihtiyaç duyulan temel bankacılık bilgilerini sınıf içi, uygulamalı ve online eğitimlerle edindikten sonra, eğitimlerinin iş başında da destekleneceği şubelerine atanırlar.   

Kariyer Yolları

Müşteri Danışmanı kariyeri, Garanti BBVA’da uzun yıllar sürecek serüvenin ilk adımıdır. Başta şube müdürü olmak üzere, Banka’nın birçok noktasında yönetici olarak devam edilebilen, geleceğin bankacılarının yetiştiği bir okuldur.