Garantili Gelecek Programı

Garantili Gelecek ProgramıBaşarı hikayeni Garanti BBVA'da yaz. Fark yarat, fark at!

Garanti BBVA Staj Programları

Bankacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra Garanti BBVA’da çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin, toplantılara katılacağın, projelerde aktif rol alacağın gelişimine odaklanan bir deneyim programı hazırladık.

Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyeceğin bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için de önemli olacak. Bu süre boyunca, online koçluk alabilecek, sana özel olarak açılan online eğitimlerden yararlanabileceksin. Böylece güçlü yönlerinin farkına varacak, gelişime açık yönlerini de güçlendirme şansı bulacaksın.

Eğer 3. ve 4. Sınıf öğrencisiysen;

Garanti BBVA’nın Genel Müdürlük Birimleri ya da şubelerinde yaz döneminde (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış döneminde ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin. Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garanti BBVA'lı olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Müşteri İlişkileri Yetkilisi veya Genel Müdürlük Yetkili pozisyonunun işe alım adımlarına dahil olabilirsin.

Garanti BBVA Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti BBVA Kariyer’de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

- Genel Müdürlük

6 hafta süren staj programı süresince, birimlerde Garanti BBVA’da çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebilecekleri projelerde aktif rol alıyor, gelişim odaklı deneyim kazanmalarını amaçlayan eğitimlere katılıyorlar. Stajyerler, eğitimler arasında yer alan tasarım odaklı düşünme modelini kullanarak takımlar halinde proje geliştiriyor. Programın sonunda komiteye yapılan sunum ile projesi en başarılı olan grup, BBVA Grubunun Madrid’deki ana merkezini ziyaret etme fırsatını yakalıyor.

Aralık ve Nisan aylarında buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

- Şube

Sales Trainee (ST) alım sürecimiz ile şubelerimizde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.  

Şubelerimizde müşterilerimizle olan ilişkilerimizi geliştirmek adına, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp danışmanlık yapan ve beklentilerini karşılayacak ürünlerin satışına destek olan, ürün satışı gerçekleştikten sonra tamamlayıcı bilgi ve belgelerin temin edilmesinden, işlem takibinden, müşterilere genel bilgi verilmesinden ve müşteri problemlerinin çözümünden sorumlu Sales Trainee'lerimiz görev almaktadır.

Şubelerimizde Sales Trainee olarak işe başlamadan önce adaylarımız 6 hafta haftada 3 gün yada 8 hafta haftada 2 gün sürecek staj programı ile deneyim kazanabilirler.

Aranan özellikler;

  • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun ya da İktisadi ve İdari Bilimler dalında Yüksek Lisans yapan,
  • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için),
  • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek,
  • Kendine güvenen, girişimci,
  • Müşteri odaklı yaklaşım ile ilişki ağı kurabilecek,
  • Ekip çalışmasına yatkın
  • Tercihen ingilizceyi yazılı ve sözlü aktif olarak kullanan