VergiÖdemeleri

Vergi ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet/Mobil’den veya gib.gov.tr üzerinden Garanti BBVA İnternet Bankacılığı hesaptan ödeme yöntemi ile kolayca yapabilirsiniz!

.

Vergi ödemelerinizi Garanti BBVA İnternet/Mobil’den ister kredi kartınız ile taksitlendirerek ister hesabınızdan kolayca yapabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı/Mobile'e giriş yaptıktan sonra  Ödeme Menüsü altından Vergi ödemeleri seçeneğini seçerek hem kendi adınıza hem de başkası adına vergi ödemesi yapmak mümkün! Ayrıca GİB üzerinden Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na bağlanarak kolayca yapabilirsiniz!

 • Garanti BBVA İnternet/Mobil ile Ödenebilen Vergiler

  Kredi kartınız ile taksitlendirerek veya hesabınızdan ödeyebileceğiniz vergileri görüntülemek için lütfen tıklayınız.

   

 • gib.gov.tr'den Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ile Ödeme

  Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) internet sitesinde görüntülediğiniz tüm vergi ödemelerinizde, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı hesaptan ödeme hizmetinizde!

   

  Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) internet sitesinde görüntülediğiniz tüm vergilerinizi, Türkiye’de ilk defa www.gib.gov.tr sayfası üzerinden Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na bağlanarak hesabınızdan ödeyebilirsiniz..

   

  GİB web sitesinden seçmiş olduğunuz vergi ödemesi işleminizi gerçekleştirebilmek için ödeme yöntemi olarak Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ile hesaptan ödemeyi seçebilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na yönlendirilerek kimlik doğrulama sürecini tamamladığınızda vergi ödemeniz için ödeme sayfası açılacaktır.* Burada ödeme aracınızı seçerek vergi ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.  “Ödeme Yapıldı Bilgisi”,  GİB ile paylaşılacaktır.  Vergi Tahsil Alındısı’na da ulaşabilmeniz ve diğer işlemlerinize devam edebilmeniz için GİB’in sayfasına yönlendirileceksiniz. **

   

  * Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na www.gib.gov.tr üzerinden aktarıldığınızda, sadece vergi ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nın diğer fonksiyonlarından faydalanabilmek ve yaptığınız ödemenin dekontuna ulaşmak  için tekrar giriş yapmanız gerekmektedir. 

  ** Düzeltme ve iade talepleri için tahsilatın yapıldığı vergi dairesine şahsen veya posta ile  başvurulması gerekmektedir.

İlginizi çekebilir...

Gelir Güvencesi

"İşsiz kalırsam, faturalarımı nasıl ödeyeceğim?" sorusuna son veriyoruz.

Gelir Güvencesi

HGS ve OGS Ödemeleri

HGS ve OGS ödemelerinizi tek tıkla gerçekleştirin.

HGS ve OGS Ödemeleri

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.