Management Trainee

Management TraineeBaşarı hikayeni Garanti BBVA'da yaz. Fark yarat, fark at!

Garanti BBVA'nın bir parçası olmak ister misiniz?

"Mühendislik eğitimi aldım. Rakamlarla uğraşmayı seviyorum ve analitik yönümün kuvvetli olduğunu düşünüyorum. Bankada bana uygun kariyer fırsatları neler olabilir?"

"Bankada şubeler dışındaki iş olanakları neler?"

"Bankanın Genel Müdürlüğünde pek çok birim var. Bankadaki birimlerin birinde uzmanlaşmak istiyorum, peki ama bana en uygun birim hangisi?"

Potansiyelinizi ve akademik birikimizinizi kullanarak Genel Müdürlük birimlerimizde uzmanlaşmak istiyorsanız; Management Trainee programımız tam size göre!

Nasıl MT olabilirim?

Bankamızın her yıl açılan "Management Trainee" programında değerlendirilmek için, Talent Day veya Talent Camp programlarından birine katılmış olmanız gerekir.

Eğer üniversite 2. veya 3. sınıf öğrencisiysen Talent Camp ‘e katılıp bankamız birimlerinde staj yapman yeterli olacak.

Eğer üniversite 4. sınıf  veya YL öğrencisiysen yada yeni mezunsan Talent Day ’e katılarak MT olmanın ilk aşamasını tamamlayabilirsin.

Aranan nitelikler

İngilizceni yazılı ve sözlü aktif olarak kullanabiliyorsan,

Örgün eğitim veren üniversitelerin 4. sınıf veya Yüksek Lisans öğrencisiysen ya da yeni mezun* olduysan,

* Yeni mezun başvurusu 2019 yılı mezunlarını kapsamaktadır.

Sırasıyla İngilizce sınavı, Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve video kayıt mülakatı yapılacaktır.

Tüm aşamaları başarı ile geçen adaylarımızı, bölüm tercihini de dikkate alarak, kontenjanlarımız dahilinde Talent Days etkinliklerimizden birine davet edeceğiz.

Etkinliklerimiz

Dijital ve Pazarlama Analitiği: Dijital trendler ile ilgileniyor, pazarlama alanındaki gelişmeleri ve yeni uygulamaları yakından takip ediyor, data analizi, strateji ve iş geliştirme konularına ilgi duyanlar için.

Hazine ve Finans: Makro ekonomik gelişmeleri, finansal piyasaları ve hazine ürünlerini yakından takip edenler için.

Krediler ve Risk Analitiği: Sektör ve finansalların analizi, nakit akışı gibi çeşitli yöntemlerle kredi analizleri yapılması ilgini çekiyor veya Risk analitiği, analitik modelleme ve standart model geliştirme araçları ile programlama dillerine ilgi duyanlar için.