Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Temassız Ödeme POS

    Temassız ödeme özellikli kartlarla kolayca ödeme alabilir, işlem sürelerinizi kısaltarak daha hızlı ve sorunsuz işlem gerçekleştirebilirsiniz.

    Temassız ödeme sayesinde sıra derdinizi azaltır, müşterilerinizi bekletmezsiniz ve personelinizin iş yükünü hafifletebilirsiniz.

    Visa, Mastercard ve American Express logolu kredi ve banka kartları ile 750 TL’ye kadar olan işlemlerinizde kartın POS cihazına takılmasına, imza atılmasına ve şifre girilmesine gerek olmadan temassız ödeme teknolojisinin avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.

    750 TL üzeri işlemlerde kartın POS cihazına takılmasına gerek kalmadan temassız ödemeyi şifre girerek gerçekleştirebilirsiniz.

    Kart üzerinde temassız logosunu görmeniz durumunda işlemi temassız gerçekleştirebilirsiniz. Temassız yapılan işlemlerde Üye İşyerine ek maliyet oluşmayacak, şifreli olarak yapılan işlemlerde uygulanan POS komisyonu ve bloke gün geçerli olacaktır.

    Garanti BBVA POS kullanan esnaf ve KOBİ’lerimiz ayda 20’den fazla teklif ile ticari kredi kartlarıyla harcamalarında ayda 3.000 TL’ye varan bonus ve indirim, e-ticarette işlerini büyütecek fırsatları yakalıyor! Tüm kampanyaları ve sektör çözümlerimizi detaylı incelemek için garantibbvapos.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.