Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Diğer POS Ürünleri

    İhtiyacınız olan tüm ürünler Garanti BBVA'da.

    Sabit POS
    Yazarkasa özelliği olmayan, kredi kartı ve banka kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan iş yeri çözümüdür. Sabit POS cihazları kablolu olup, kasada ödeme alan iş yerleri için uygundur. Sabit telefon hattı veya ADSL bağlantısı ile çalışırlar.

    Ortak POS
    Anlaşmalı bankaların üye iş yerlerinde tek POS cihazı üzerinden işlem yapmasına imkan sağlayan iş yeri çözümüdür. Ortak POS, üzerinde uygulaması bulunan bankaların kartlarını tanıyarak, işlemin kartın ait olduğu banka uygulaması üzerinden otomatik olarak gerçekleşmesini sağlar. Ortak POS ile iş yerlerindeki POS iş yerinin çalışma koşulları, seçilen Banka’ya göre farklılaşabilmekte ve revize edilebilmektedir.

    Anlaşmalı Ortak POS Bankaları:
    Akbank, İş Bankası , Vakıfbank, Yapı Kredi POS’ları içerisine Garanti BBVA dahil olabilirken;
    Akbank, İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi, Halkbank, QNB Finansbank ve Ziraat Bankası anlaşma dahilinde Garanti BBVA POS’ları içerisine dahil olabilmektedir.

    Döviz POS
    Yurt dışı kart sahiplerine Dolar, Euro, Sterlin, Japon Yeni, Suudi Arabistan Riyali ve Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi döviz kurları üzerinden satış yapabilmenizi sağlayan POS çözümüdür.
    Döviz POS çözümü ile yapılan işlemler iş yeri hesabına döviz olarak aktarıldığı için işyerinin kur dalgalanmalarına bağlı riski minimize edilmiş olur.

    Garanti BBVA POS kullanan esnaf ve KOBİ’lerimiz ayda 20’den fazla teklif ile ticari kredi kartlarıyla harcamalarında ayda 3.000 TL’ye varan bonus ve indirim, e-ticarette işlerini büyütecek fırsatları yakalıyor! Tüm kampanyaları ve sektör çözümlerimizi detaylı incelemek için garantibbvapos.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.