Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Grup Emeklilik

    Şirketiniz için Garanti BBVA Emeklilik'ten Grup Emeklilik

    • İşveren Grup Emeklilik

     İşveren Grup Emeklilik tüzel kişinin çalışanları adına katkı payı yatırdığı planlardır.
     İşveren Grup Emeklilik Planları ile kurumlar daha avantajlı kesintilerle, çalışan ve üyeleri için fayda yaratarak emeklilik günlerinde elde edecekleri gelirlerinde artış sağlarlar.

    • Otomatik Katılım Sistemi

     100 ve üzeri çalışanı bulunan kamu ve özel sektör şirketlerindeki 45 yaşını doldurmamış çalışanlar, mevcut bireysel emeklilik sözleşmeleri olup olmadığına bakılmaksızın Otomatik Katılım Sistemi’ne dahil olacaklar.

    • Katılımcı Grup Emeklilik

     Çalışanların/üyelerin bir grup oluşturarak katkı payı yatırdıkları planlardır.
     İşyeri çalışanı veya üyesiyseniz, Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı kapsamında, kurumunuzdan bağımsız olarak bireysel emeklilik hesabınıza katkıda bulunabilirsiniz.

    Grup Emeklilik Planları, çalışanların aktif çalışma hayatında yapılacak küçük tasarruflarla, emeklilik dönemlerinde düzenli gelir elde etme fırsatı yaratan; ek bir gelirle yaşam standartlarının artırılmasını amaçlayan ve çalışanlarınızın bireysel emeklilik planında sahip olacağı tüm bireysel hakları onlara daha avantajlı koşullarla sağlayan emeklilik planlarıdır.

    Kurumların (İşveren, Dernek, Vakıf) çalışanları ve üyeleri adına dahil oldukları Grup Emeklilik planları ile kurumdaki tüm çalışanların motivasyon ve bağlılıkları artar. Grup Emeklilik planında kurumlar, çalışan ve üyeleri için katkı payı ödemesinde bulunabilecekleri gibi, kurum katkısı olmadan da kurum çalışanları/üyelerinin biraraya gelerek grup emeklilik planı oluşturulmasını sağlayabilirler. Böylelikle kurumlar avantajlı kesintilerle çalışan veya üyeleri için emeklilik günlerinde elde edecekleri gelirlerinde artış yaratmış olurlar.