Fark Yaratan Çözümler

.

Garanti BBVA'nın fark yaratan çözümleri ile ticarette fark yaratın

 • İlk kredili doğrudan tahsilat sistemi

Garanti BBVA, 1996 yılında Türkiye’nin en değerli ve önde gelen şirketlerinden Eti Pazarlama ve bayileri ile ülkemizin ilk kredili doğrudan tahsilat projesini hayata geçirdi. Başarıyla devam eden proje ile Eti Pazarlama’ya tahsilat garantisi ve kolaylığı, Eti bayilerine ise kısa süreli nakit sıkışıklıklarında uygun maliyetli borçlanma ve operasyonel kolaylıklar sağlandı.

 • Hesap hareketlerinin otomatik olarak muhasebeleştirilmesi

Yüzlerce farklı işleme ait hesap hareketlerinin muhasebe sistemlerine aktarılması ve mutabakat sağlanması oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Garanti BBVA, %100 muhasebe entegrasyonu ürünü ile tüm hesap hareketlerinizi dünya standardı olan Swift MT 940 formatında, muhasebe sistemlerine uygun işlem kodları ile elektronik olarak aktarıyor.

Siz de her gün yüzlerce hesap hareketinizi tek tek muhasebeleştirmekten yorulduysanız Garanti BBVA’ya ulaşın, yeni çözümlerle tanışın.

 • Çok sayıdaki, kolay erişilebilir, hızlı ödeme kanalları

Tahsilatın doğruluğu ve hızı, her sektördeki firma için çok önemlidir. Ödeme kanallarının kolay ulaşılabilir olması ve yaygınlığı, müşteri memnuniyetinin en temel koşullarından biri olarak tanımlanır. Lider Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, kartlı veya kartsız işlem yapılabilen 2.700’ü aşkın Garanti BBVA ATM ve yaygın şube ağı ile her tahsilatınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

 • Nakit tahsilatlarının avantajları

Garanti BBVA, zırhlı araçlarla anlaşmalı müşterilerinizden nakit tahsilatlarınızı toplar. Ayrıca üstün teknolojik altyapımız sayesinde tahsildarlarınız veya müşterileriniz, kendilerine ait özel kodlar ile Garanti BBVA ATM’lerinden (kartlı veya kartsız olarak) veya şubelerden hesabınıza para yatırabilir. Bu sayede nakit tahsilatlarınız çok daha güvenli gerçekleşirken, elektronik ortamda gönderilen tahsilat bilgileri sayesinde, tahsilatlarınızın muhasebesi ve mutabakatı daha da kolaylaşır.

 • Çek ve senet tahsilatları

Garanti BBVA’ya tahsil edilmek üzere teslim ettiğiniz çek ve senetler için tüm cirolama, sisteme giriş, elektronik ortamda ilgili bilgilerin tarafınıza iletilmesi gibi süreçleri otomatik hale getirebilirsiniz. Firmanız hesaplarına tahsil olacak çekler tahsildarlarınız veya müşterileriniz tarafından direk şubelerimize bırakılsa dahi, tahsilatınız sizin hesabınıza yönlendirilir. Garanti BBVA’nın muhasebe programınıza uygun formatta gönderdiği dosyalar ile tüm muhasebe işlemleriniz otomatik olarak oluşturulur. Ayrıca çeklerin arka ve ön yüzlerinin görüntülerine ve tüm detaylı raporlara İnternet Şubesi’nden de ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA’nın sunduğu kaliteli hizmet sayesinde, çeklerinizin sisteme hatasız girişi sağlanır, çalınma ve kaybolma riski ortadan kalkar. Ayrıca çeklerinizi tek tek ciro etmek zorunda da kalmazsınız.

İlginizi çekebilir

 • Nakit Toplama İşlemleri

  Garanti BBVA'nın tecrübesi ile nakit toplama süreciniz hızlanır.

 • Bilgi Servisleri

  Garanti BBVA, hesaplarınızla ilgili her konuda sizi bilgilendirir, işinizi kolaylaştırır.

Uzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlikUzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlik