Proje Finansmanı

.

Finansman alternatiflerinizi Garanti BBVA'dan seçin.

Garanti BBVA olarak, konvansiyonel kredinin yanı sıra, projenin nakit akışları ve anlaşmaların esas olarak teminatı oluşturduğu bir yapı ile projelere finansman sağlamak üzere çalışmalar yapıyoruz.

Proje finansmanı konusunda uzmanlaştığımız konuların başında Yap-İşlet-Devret (BOT) modeli ile gerçekleştirilen elektrik üretim santralleri, İşletme Hakkı Devir (TOR) modeli ile gerçekleştirilen termik santraller ve elektrik dağıtım projeleri ve Otoprodüktör olarak yapılan kojenerasyon projeleri geliyor.

Elektrik projelerinin yanı sıra, doğal gaz boru hattı, otoyollar gibi altyapı projeleri, gayrimenkul geliştirme, alışveriş merkezleri, yat limanları ve turizm - otel yatırımları ie de yakından ilgileniyoruz. Ttüm bu projeler ile ilgili fizibilite raporlarının değerlendirilmesi, senaryo analizlerinin yapılması, doğru sermaye ve finansman yapısının oluşturulması, proje dokümanlarının yapılandırılması konularında danışmanlık hizmetleri veriyor ve daha sonra projenin finansmanında kredilerin düzenlenmesi, fonlanması ve acentelik hizmetleri verilmesi konularında çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal müşterilerimize en uygun çözümleri sunuyoruz.Kurumsal müşterilerimize en uygun çözümleri sunuyoruz.