Kadın GirişimciKredi Destek Paketi

Kadınlar tarafından yönetilen işletmelere teminat destekli kredi Garanti BBVA’da!

.

Finansman ihtiyacı olan ve teminat yaratmakta zorluk yaşayan kadın girişimciler tarafından yönetilen işletmelere, Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliği ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) kefaletiyle uygun koşularla kadın girişimci kredisi Garanti BBVA’dan!

Kredi Kullanacak Firma Özellikleri

 • Genel operasyonel sorumluluğu bir kadında olan,
 • Şirketin tamamının veya bir kısmının sahibi kadın olan,
 • Yıllık ciro/bilanço büyüklüğü 10 Milyon EUR’nun altında olan,
 • Çalışan sayısı 50’yi aşmayan işletmeler

Kredi Özellikleri

 • En az 12, en fazla 36 ay vadeli ticari taksitli kredi.
 • EBRD teminat oranı kredinin %70’idir.

Kadın girişimcilere destek paketleri hakkında detaylı bilgi ve başvuru Garanti BBVA şubelerinde. 

 

 • Hizmetler

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Kadın Girişimci Destek Paketi’ne dahil olan POS’tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Avans Hesap veya kredi kullanabilirsiniz.

  Garanti BBVA’lı İşler

  Garanti BBVA’lı KOBİ üye işyerlerinin Garanti POS’undan geçen işlemleri çok daha yakından takip edebilecekleri, bonus üye işyerlerinin kendi POS kampanyalarını tanımlayabilecekleri, ayrıca hizmet ya da ürün talebinde bulunabilecekleri bir platformdur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

  İşletmeniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen şirket kredi kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus, Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

  Kredi programı 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile bankamız arasında imzalanan protokole istinaden, kadın girişimcilere sağlanacak krediler için verilecek teminat kefalet oranı %70’tir. En az 12 ay en fazla 36 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir. Genel operasyonel sorumluluğun bir kadında olduğu veya genel operasyonel sorumluluğun ve şirketin tamamının veya bir kısmının sahibinin kadın olduğu, Avrupa Birliği KOBİ tanımı kapsamındaki KOBİ’ler bu fırsattan faydalanabilecektir. EBRD, Avrupa Birliği ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kefaleti dışında Banka ilave teminat talep edebilir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla onaylanacaktır.

İlginizi çekebilir...

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

Avans Hesap

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

444Kobi

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.