TurizmDestek

Turizmcilerin Desteği Garanti BBVA KOBİ’de!

.

36 aya varan vadelerle turizm sektörünün finansmanı Garanti BBVA’da. Geri ödemelerin nakit akışının olduğu 6 aylık dönemlere yaygın olarak yapılabilmesi, nakit akışının olmadığı dönemlerde ödemelerin ertelenebilmesi, istenen döviz cinsi üzerinden işlem yapabilme imkanı sağlayan POS, yaygın ve güçlü muhabir ağı sayesinde hızlı ve güvenilir yurt dışı para transferi olanakları Garanti BBVA’da.

Konaklama işletmeleri, seyahat acenteleri, tedarikçi firmalar, cafe, bar ve restaurantlar, turistlere hizmet veren işletmeler! Her türlü ihtiyacınız için Garanti BBVA desteği yanınızda!

 • Krediler

  Turizm Destek Kredisi

  Kredi, 36 ay vadeye kadar TL ya da dövize endeksli olarak kullanılabilmektedir. Kredinizi, vade süresinin kapsadığı her yıl için nakit akışınızı gerçekleştirdiğiniz aylarda ödeyebilirsiniz. Yani, her yıl nakit akışınızın olduğu 3 ay boyunca kredinizi kolayca öderken, nakit akışınızın olmadığı diğer 9 ayda herhangi bir ödeme yapmazsınız.

  İşyeri Kredileri

  96 aya varan vadelerle, TL ya da dövize endeksli işyeri kredisi kullanarak yeni bir işyeri sahibi olabilir, hizmetlerinizi kirada değil, kendi tesislerinizde sunabilirsiniz.

  KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL / Döviz)

  36 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanabilirsiniz.

  Ticari Araç Kredileri

  Ticari Araç alımlarınızı sizin için en uygun vadelerde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA’nın araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz

  Teminat Mektupları

  Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti BBVA şubesi’nden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat’i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz. 

   

 • Hizmetler

  Avans Hesap

  Avans Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Avans hesabınız mevduat hesabınızda para olmasa dahi her an ödemeleriniz için hazırdır.

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Turizm Destek Paketi’ne dahil olan POS’tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Avans Hesap veya kredi kullanabilirsiniz.

  Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

  İşletmenizde sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen şirket kredi kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus, Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

  Kambiyo İşlemleri, Döviz, Efektif Alış ve Satış İşlemleri

  Garanti BBVA’nın yaygın ve güçlü muhabir ağı sayesinde yurtdışına gönderilecek ya da yurtdışından beklenen para transferlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, şubelerimizden ya da alternatif dağıtım kanallarımızdan (Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA ATM) Garanti BBVA’nın uygun kurları ile döviz, efektif alış-satış işlemi yapabilirsiniz.

  Akaryakıt Yönetim Sistemi

  Şirketinize kayıtlı araçların benzin alımlarını Garanti BBVA’nın Akaryakıt Yönetim Sistemi(AYS) anlaşması olan şirketlerden gerçekleştirerek hem ödemelerinizi ve akaryakıt alımlarınızı kontrol altına alabilir, hem de sizin için sağlanan vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Muhasebenizle uyumlu çalışacak çek entegrasyonu ve Logo Business.
  • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan detaylı bilgi ve yardım.

İlginizi çekebilir...

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!
Grup Emeklilik

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.
İnternet Bankacılığı

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.