KOBİ Proje Kredileri

Genel

Garanti BBVA KOBİ Bankacılığı'ndan Kobi'lere Özel Proje Kredileri: 7 Yıl

.

Kobi Bankacılığı müşterilerine, KGF ve Garanti BBVA işbirliği ile 7 yıl vadeye varan kredi imkanı.

KOBİ Proje Kredileri : 7 Yıl

KOBİ Proje Kredileri, tüm sektörlerde yatırım yapan KOBİ’lerin, yatırımın geri dönüş ve nakit akış yaratabilme süreleri dikkate alınarak Garanti BBVA ve Kredi Garanti Fonu(KGF) işbirliği ile oluşturulan, ilk 6 ay geri ödemesiz, yatırımın geri dönüş süresine göre en fazla 7 yıl vadeli olarak sunulan bir kredi türüdür. 

KOBİ Proje Kredileri’nden, uygun yatırım fizibiliteleri sunabilen, sektörel kısıtlama olmamakla birlikte ihracat / döviz girdisi potansiyeli olan, uluslararası piyasalarda rekabet edebilecek özellikli yatırımların yapan KOBİ’ler yararlanabilmektedir.

KOBİ Proje Kredileri  proje değerlendirmede uzmanlaşmış olan Kredi Garanti Fonu ile ortak olarak sunulmaktadır.  Herbir münferit KOBİ veya bir risk grubuna ait KOBİ’ler için KGF’nin vereceği kefalet limiti toplamı, Bankamızca tahsis edilen kredi limitinin en çok %80’ini aşmamak üzere 750.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Kredi vadesi projenin ve firmanın nakit akışına uygun olarak belirlenmekte olup, gelir ve giderlerin yanısıra ilave işletme sermayesi ihtiyacı dikkate alınarak nakit akışına uygun vadelerde geri ödeme planı oluşturulmaktadır.

KOBİ Proje Kredileri’nin bir diğer önemli özelliği ise faizlerinin TL veya YP cinsinden sabit olması, yani KOBİ’lerin baştan ne ödeyeceğini bilerek planlama yapabilmesine imkan tanımasıdır. 

En Yakın Şube 

Krediler

Krediler

Krediler

.

Esnaf Destek Kredisi

Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için taksitli ticari kredi Esnaf Destek Kredisi’ni 60 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.

Bankamızdan çek karnesi, şirket kredi kartı, POS gibi farklı ürünleri kullanıyorsanız, faiz indirimi imkanından faydalanırsınız. Çek karnesi, Şirket Kredi Kartı ve Üye İşyeri (POS) ürünlerimizden, kullandığınız her bir ürün için faiz indirimi alarak daha uygun koşullar ile kredinizi kullanabilirsiniz.

POS’tan Kredi

Dünyada ilk defa Garanti BBVA tarafından sunulan KOBİ’lere özel POS’tan Kredi sayesinde, Garanti POS üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve POS cironuza bloke konulmadan, kefil ya da herhangi bir ek teminat istenmeden kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Ticari Araç Kredileri

Ticari Araç Kredileri’nin size sunduğu uygun vadeler sayesinde ticari araç alımlarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Garanti BBVA’nın araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından faydalanırsınız.

 

En Yakın Şube 

Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler

.

Hazır Hesap

Hazır Hesap, çeklerinizi, faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans da çekebileceğiniz kredili mevduat hesabınızdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır hesabınız mevduat hesabınızda para olmasa dahi her an ödemeleriniz için hazırdır.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz ve satışlarınızı artırabilmeniz için Esnaf Destek Paketi’nin içindeki POS ürününden yararlanabilirsiniz.

POS ile Bonus Üye İşyeri olmanız durumunda ise taksitli satış yaparak ve müşterilere bonus kazandırıp birikmiş bonuslarını harcatarak satışlarınızı arttırabilir, Esnaf Destek Paketi’ne özel olarak belirlenmiş olan indirimli komisyon oranları ile çalışabilirsiniz.

Çek Karnesi

Düzenli ödemeleriniz için şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi alabilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı - Bonus Business

İşyeriniz ile ilgili olarak yapacağınız alışverişlerinizde şirket kredi kartınızı kullanabilir, işletmeniz adına sizin ve çalışanlarınızın yapacağı tüm alışverişleri kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz alışverişlerinizde bonus kazanabilirsiniz.

 

KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

Garanti Emeklilik’in avantajlı planları ile bireysel emeklilik sistemine katılabilir, kendinizin ve ailenizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz.

Katkı payı ödemelerinizi Bonus Card ile yapmanız durumunda  hem %1 bonus kazanır, hem de birikmiş bonuslarınızı emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

Flexi Emeklilik Paketi’ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %4 bonus kazanır, dilerseniz birikmiş bonuslarınızı emeklilik hesabınıza aktarırsınız.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödemesi.
  • Vergi, SSK tahsilatları ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • İnternet Şubesi ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

 

* KOBİm Garanti BBVA’da hariç

 

En Yakın Şube 

İlginizi çekebilir...

GoGaranti

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay

Avans Hesap

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

İnternet Bankacılığı

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.