Esnafa Destek

Garanti BBVA’dan Esnafa Büyük Destek!

.

Garanti BBVA, kendi işinin patronu esnaf ve sanatkarlarımızın yanında…


İndirimli faizle kredi kullanma imkanı sunan kampanyalarımızla finansman ihtiyacınızı karşılayabilir, tahsilat ve ödemelerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz. Üstelik temel bankacılık ürün ve hizmetlerinde pek çok avantaj fırsatına da sahip olursunuz.

 • Krediler

  Esnaf Destek Kredisi

  Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için taksitli ticari kredi Esnaf Destek Kredisi’ni 36 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.

  Bankamızdan çek karnesi, şirket kredi kartı, POS gibi farklı ürünleri kullanıyorsanız, faiz indirimi imkanından faydalanırsınız.

  Ticari Araç Kredileri

  Ticari Araç Kredileri’nin size sunduğu uygun vadeler sayesinde ticari araç alımlarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Garanti BBVA’nın araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından faydalanırsınız.

   

 • Hizmetler

  Avans Hesap

  Avans Hesap, çeklerinizi, faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans da çekebileceğiniz kredili mevduat hesabınızdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda

  borcunuz otomatik olarak kapanır. Avans hesabınız mevduat hesabınızda para olmasa dahi her an ödemeleriniz için hazırdır.

   

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz ve satışlarınızı artırabilmeniz için POS ürünümüzden yararlanabilirsiniz.

  POS ile Bonus Üye İşyeri olmanız durumunda ise taksitli satış yaparak ve müşterilere bonus kazandırıp birikmiş Bonus’larını harcatarak satışlarınızı arttırabilir, özel olarak belirlenmiş olan indirimli komisyon oranları ile çalışabilirsiniz.

  Esnaflara özel hazırlanan %0 komisyonlu POS ON ürünümüzden faydalanabilir, Visa/Mastercard ile yapılan tüm işlemlerde komisyonsuz sadece aylık sabit ücret ödeyerek çalışabilirsiniz.

   

  Çek Karnesi

  Düzenli ödemeleriniz için şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi alabilirsiniz.

   

  Şirket Kredi Kartı - Bonus Business

  Dükkanınız ile ilgili olarak yapacağınız alışverişlerinizde “Şirket Kredi Kartı” nızı kullanabilir, işletmeniz adına sizin ve çalışanlarınızın yapacağı tüm alışverişleri kontrol altına alabilirsiniz.

  Şirket Kredi Kartı’nızı Bonus Business olarak tercih ederseniz alışverişlerinizde Bonus kazanabilirsiniz.

   

  Diğer Hizmetlerimiz

  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi 
  • Vergi, SGK ödemeleriniz 
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri 
  • www.garantibbva.com.tr/kobi ve İnternet Bankacılığı.

   

  * KOBİm Garanti’de hariç

   

İlginizi çekebilir...

GoGaranti

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay
Avans Hesap

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.
İnternet Bankacılığı

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.