Esnaf DestekPaketi

Garanti BBVA’dan Esnafa Büyük Destek!

.

Garanti BBVA’nın yeni destek paketi, kendi işinin patronu esnaf ve sanatkarlarımızın yanında…

İndirimli faizle kredi kullanma imkanı sunan Esnaf Destek Paketi ile finansman ihtiyacınızı karşılayabilir, tahsilat ve ödemelerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz. Üstelik temel bankacılık ürün ve hizmetlerinde pek çok avantaj fırsatına da sahip olursunuz.

 • Krediler

  Esnaf Destek Kredisi

  Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için taksitli ticari kredi Esnaf Destek Kredisi’ni 24 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.

  Bankamızdan çek karnesi, şirket kredi kartı, POS gibi farklı ürünleri kullanıyorsanız, faiz indirimi imkanından faydalanırsınız. Çek karnesi, Şirket Kredi Kartı ve Üye İşyeri (POS) ürünlerimizden, kullandığınız her bir ürün için faiz indirimi alarak daha uygun koşullar ile kredinizi kullanabilirsiniz.

  Ticari Araç Kredileri

  Ticari Araç Kredileri’nin size sunduğu uygun vadeler sayesinde ticari araç alımlarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Garanti BBVA’nın araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından faydalanırsınız.

   

 • Hizmetler

  Avans Hesap

  Avans Hesap, çeklerinizi, faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans da çekebileceğiniz kredili mevduat hesabınızdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Avans hesabınız mevduat hesabınızda para olmasa dahi her an ödemeleriniz için hazırdır.

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz ve satışlarınızı artırabilmeniz için Esnaf Destek Paketi’nin içindeki POS ürünümüzden yararlanabilirsiniz.

  POS ile Bonus Üye İşyeri olmanız durumunda ise taksitli satış yaparak ve müşterilere bonus kazandırıp birikmiş Bonus’larını harcatarak satışlarınızı arttırabilir, Esnaf Destek Paketi’ne özel olarak belirlenmiş olan indirimli komisyon oranları ile çalışabilirsiniz.

  Esnaflara özel hazırlanan %0 komisyonlu POS ON ürünümüzden faydalanabilir, Visa/Mastercard ile yapılan tüm işlemlerde komisyonsuz sadece aylık sabit ücret ödeyerek çalışabilirsiniz.

  Çek Karnesi

  Düzenli ödemeleriniz için şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi alabilirsiniz.

  Şirket Kredi Kartı - Bonus Business

  Dükkanınız ile ilgili olarak yapacağınız alışverişlerinizde “Şirket Kredi Kartı” nızı kullanabilir, işletmeniz adına sizin ve çalışanlarınızın yapacağı tüm alışverişleri kontrol altına alabilirsiniz.

  Şirket Kredi Kartı’nızı Bonus Business olarak tercih ederseniz alışverişlerinizde Bonus kazanabilirsiniz.

  KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

  Kendinizin ve ailenizin geleceğini güvence altına almak için Kobi Emeklilik planı ile bireysel emeklilik sistemine katılabilirsiniz. 

  Flexi Emeklilik Paketi’ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %1,65 Bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi 
  • Vergi, SGK ödemeleriniz 
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri 
  • 444 KOBİ-444 5624, www.garantibbva.com.tr/kobi ve İnternet Bankacılığı.

   

  * KOBİm Garanti’de hariç

   

İlginizi çekebilir...

GoGaranti

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay

GoGaranti ile muhasebe işlemleri çok hızlı ve çok kolay
Avans Hesap

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.
İnternet Bankacılığı

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.

Garanti BBVA İnternet'i kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.