Eczane Destek Paketi

Genel

Eczane Destek Paketi Garanti BBVA'da

.

Garanti BBVA’dan Eczacılar Odası üyelerine özel bir hizmet, Eczane Destek Paketi. Kefilsiz hazır hesap, uygun POS/üye işyeri çözümleri ve sigortalar Eczane Destek Paketi’nde. İzmir, Adana, Trabzon, Çorum, Erzurum, Aydın, Kütahya, Çanakkale, İzmit, Antakya, Mersin, Urfa, Edirne, Muğla, Isparta ve Afyon Eczacı Odaları ile anlaşmalıyız. Anlaşmalı Oda üyesi olmaksızın tüm eczacılarımız da Eczane Destek Paketi’nden yararlanabilirler.

En Yakın Şube 

Krediler

Krediler

Krediler

.

60 aya kadar vadelerle Eczanemize Destek Bulalım Kredisi

60 aya varan vade seçenekleri sunan Eczanemize Destek Bulalım Kredisi ile işletme sermayesi, mal alım- satım, vade finansmanı ve diğer ihtiyaçlarınıza yönelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.    

KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL/Döviz)

60 aya varan vadelerle işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanabilirsiniz.

En Yakın Şube 

Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler

.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Ödemeleri

Eczaneler, hastaneler, laboratuvarlar, diyaliz ve sağlık merkezleri SGK ödemelerini Garanti BBVA’dan alabilirler.
SGK paketimizde; Özel Destek Kredisi, indirimli POS komisyonu, masrafsız çek karnesi, internetten masrafsız Havale ve EFT işlemleri, İşyeri Sigortalarında %10 indirim ve indirimli Hazır Hesap bulunmaktadır. Ayrıca SGK ödemesini bankamızdan alan üye işyerlerimiz için, 1 yıl boyunca POS ciro kriteri yeterli olmadığı durumlarda dahi maliyet alınmayacaktır.

Hazır Hesap

Hesapta para olmasa dahi ödemeler için her an kullanabilecek kredili hesaptır. Ay içerisinde sadece kullanılan gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ayın hesabından düşülür. Ayrıca hesaba para yatırıldığı anda borç otomatik olarak kapanır. Eczaneler için özel olarak kefil gösterilmesine gerek bulunmamaktadır.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Eczane Destek Paketi’ne dahil olan POS’tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Hazır Hesap ya da kredi kullanabilirsiniz.

Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

İşletmeniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri, her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler verilebilen Şirket Kredi Kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus, Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

KOBİ’lere özel emeklilik planı olan KEP ile Bireysel Emeklilik sistemine katılabilir, ailenizi ve çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  • Katkı payı ödemelerinizi Bonus Card ile yapmanız durumunda hem % 1 bonus kazanır, hem de birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Flexi Emeklilik Paketi’ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %4 bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Muhasebenizle uyumlu çalışacak çek entegrasyonu ve Logo Business.
  • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
  • İnternet Şubesi, ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

En Yakın Şube 

İlginizi çekebilir...

Avans Hesap

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

Hesabınızda para olmasa bile avans hesabınız var.

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

444Kobi

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.