Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Hepsiburada Kadın Girişimci İşbirliği

    Garanti BBVA olarak 15 yıldır kesintisiz olarak kadın girişimciliğini büyüten, geliştiren ve kadın girişimcilerin güçlenmesine destek olan çalışmalara öncülük ediyoruz.

    Bu desteğimizi Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü iş birliği ile daha da güçlendiriyoruz!

    Kadın Girişimciliğini destekleyen ilk e-ticaret platformu Hepsiburada platformunda satış yapan ve bu satışların ödemelerini Garanti BBVA hesapları aracılığıyla gerçekleştiren kadın girişimci KOBİ’lere ayrıcalıklı birçok avantaj sunuyoruz.

    Avantajlar

    • Kadın Girişimcilerimize özel 3 ay ödemesiz dönemli kredi fırsatı*
    • Bir yıl boyunca geçerli olacak Mobil ve internet şubemizden yapılacak 100 Havale – 100 EFT masrafsızlığı
    • Bir yıl boyunca ilk 1 adet 10 yapraklı çek defteri ücretsiz**
    • Ticari kartlar arasında sahip olacakları ilk Bonus Business kart için ilk yıl kart ücreti muafiyeti

    Bonus Business ile şirketinize özel ek fırsatlardan faydalanabilir, harcamalarınızı kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz. 240.000'i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanır ve kazandığınız bonus ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.

    Bonus Business ile;

    - 1 yılda ortalama 15 kampanya ile 3500 TL’ye varan Bonus kazanabilirsiniz.

    - Bireysel kredi kartlarının taksit yapamadığı akaryakıt, gıda, ofis malzemeleri, cep telefonu harcamalarınızda ve tüm diğer sektörlerde 18 taksit yapabilirsiniz.

    - Ödemeniz gereken minimum tutar ekstre borcunun sadece %10'u kadardır.

    - Borcunuzun minimum ödeme tutarından azının ödenmesi durumunda bile kartınız nakit çekime kapanmaz, nakit çekebilirsiniz.

    - Vergi ödemelerinizi tek tıkla kolayca yapabilirsiniz.

    • Yeni yapılacak Bireysel Emeklilik Sözleşmeleri (BES) için;

    - Yönetim gider kesintisi, giriş, çıkış aidatı kesintileri muafiyeti

    - Yapılan BES planından eş ve çocukların faydalanabilmesi

    - Fon İşletim Gideri kesintisi için %1.60 yerine %0.40 avantajlı komisyon

    • KOBİ’m Garanti’de Sigortası satın alan müşteriler için;

    - Yılda 1 defa ücretsiz “Yönetici Eğitimi Destek Paketi”: Ücretsiz 3 günlük eğitim “Amaç odaklı yaklaşım ile motive edici ve çeşitlilik arttırarak dahil edici liderlik” 3,5 saatlik ve 3 bölümlük online “Yöneticilik Eğitimi”

    - Yılda 1 defa ücretsiz Sağlık Destek Paketi: Check-up, Diş bakım, Göz Kontrol Paketi, Mamografi, Meme ultrason

    - İndirimli kullanım sınırsız, ücretsiz kullanım yılda 1 defa: Estetik/saç/ dermotolojik/diyetisyen muayane sonraki işlemlerde %10-30 indirim. (İstanbul)

    - İndirimli kullanım sınırsız, ücretsiz kullanım yılda 1 defa: Pet sahibi girişimciler için online PET danışma hattı veya yılda bir kez evcil hayvan (PET) hizmet paketi

    • Maaş ödemelerinin bankamız sistemi üzerinden yapılması karşılığında kuruma veya personellerine kişi başı 850 TL promosyon ödemesi*** ve personele özel dijital kanallardan ücretsiz havale/EFT ile ücretsiz kredi kartı avantajı****

    Avantajlardan nasıl yararlanılabilir?

    Talebinizi HEPSİBURADA yazıp 3342’e SMS atarak tarafımıza iletebilirsiniz. Kadın Girişimcilerimiz Hepsiburada ödemelerini Garanti BBVA vadesiz hesabını kullanarak almanız durumunda avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

    Size özel avantajların tanımlamaları yapıldıkça bilgilendirileceksiniz.

    Önemli Bilgiler

    *Kadın Girişimcilerimize özel avantajlı kredi faiz oranları, 3 ay ödemesiz dönemli kredi fırsatları için şubelerimize bekliyoruz.

    **Müşterilerin bankamızdan ilk kez çek alması durumunda 159 TL’lik bir tahsis ücreti tahsil edilecektir.

    Müşteri çeki şubeden teslim almaya geldiğinde 12TL’lik damga vergisini şubeye ödeyecektir.

    *** Maaş ödemesi teklifi aşağıdaki koşullar altında geçerli olacaktır.

    - Maaş Ödenecek kişi sayısı en az 5 personel olmalıdır.

    - Kişi başı maaş ortalamasının en az asgari ücret seviyesinde olması.

    - Anlaşma vadesinin en az 2 yıl olacak şekilde belirlenmesi.

    Promosyon ödemeleri için anlaşma sonrası aşağıdaki şartların sağlanıyor olması gerekmektedir;

    - Anlaşılan kişi adedi ve maaş hacminin sağlanması.

    - Bankanın promosyon ödemesi için talep edeceği gerekli matbu evrakların şube ile paylaşılması. (Protokol & Fatura vb.)

    ****Maaş alan personelin, maaş hesabından yapacağı havale/EFT işlemleri ücretsizdir. Bonus karttan protokol süresince kart aidatı ve kayıp / çalıntı / yenileme ücreti alınmayacaktır.

    ( Bonus kart grubu için sadece Bonus Classic, Bonus Gold, Bonus Platinum, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus,Şeffaf Bonus , Bonus Plus ve Bonus Premium veya ileride bunların yerine farklı isimlerle çıkartılacak olan. Bonus Kartlar kart ücreti ve kayıp/çalıntı/yenileme ücretinden istisna tutulmuştur. Bonus kart ailesine taraftar kartlar ve diğer özellikli kartlar dahil değildir. Banka tarafından çıkartılan ve ileride çıkartılacak olan, Bonus kart grubundaki diğer kartlar, bu kapsamda değildir.)

    Kampanyadan %50 ve üzeri ortaklığı kadın olan Garanti BBVA müşterisi KOBİ işletmeler yararlanabilir. Kampanyaya, Hepsiburada üzerinden satış yapan ve ödemeleri Garanti BBVA hesapları üzerinden gerçekleşen kadın girişimciler başvuruda bulunabilir. Başvurular 31.12.2022 tarihine kadar yapılabilir. Garanti BBVA, kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tüm ürün/hizmet başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Bankamız faiz oranı, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarih ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanyalar Bankamızın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.