Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Leasing

    Yatırımlarınızın finansmanı için en iyi yol Garanti BBVA Leasing

    Leasing ( Finansal Kiralama ) , müşteri (kiracı) tarafından seçilen makine, ekipman veya sabit kıymet yatırımların, leasing şirketi tarafından, müşterinin anlaştığı satıcılardan, müşterinin anlaştığı şartlarda satın alınarak, ekipmanın müşteriye finansal kiralama yapılarak teslim edilmesini öngören orta ve uzun vadeli bir satın alım finansman yönetimidir. Kiralama süresi sonunda, söz konusu ekipmanın mülkiyeti müşteriye devredilir.

    Garanti BBVA Leasing ile yatırımlarınızda nakit akışınıza uygun çözümler yaratın.

    Garanti BBVA Leasing; müşterilerinin ihtiyaçlarına göre makine ekipman alımlarında, müşterilerin nakit akışına uygun ve birçok makinede %1 KDV imkanı sunan alternatif finansman çözümleri sunar. Alacağınız makinelerin satın alım, ithalat, tescil, sigorta ve tüm ödeme süreçlerini de yöneterek, işinizi kolaylaştırır ve yatırım planlarınızı uygun koşullarda gerçekleştirmenizi sağlar.

    Leasing’e konu olan makine veya ekipmanlara sahip olmak isteyen tüm firmalar Garanti BBVA Leasing ‘in özel çözüm ve hizmetlerinden yararlanabilir.

    Garanti BBVA Leasing ‘in size özel hizmetleri ile ilgili bilgi almak ve başvuruda bulunmak için;

    Mail adresi: info@garantibbvaleasing.com.tr

    Telefon: 444 33 45

    Web Sitesi: garantibbvaleasing.com.tr

    • Neler Lease Edilebilir?

     Her türlü, amortismana bağlı makine ve ekipmana leasing yapılabilir. 

    • Leasing Avantajları Nelerdir?

     • Nakdiniz cebinizde kalır

     İhtiyacınız olan ekipmanı biz sizin için satın alalım. Siz taksitler halinde ödeyin, nakdiniz cebinizde kalsın

     • Banka limitleriniz etkilenmez

     Ekipmanınızı Leasing ile satın alarak, banka kredi limitlerinizi kullanmamış olursunuz .

     • Ödemeleriniz sabit kalır

     Sözleşmedeki ödeme planı koşullarınız vade bitimine kadar geçerli olup ,yatırımlarınızı leasing ile finanse ettiğinizde ödemelerinizin sabit kalması avantajından faydalanarak, nakit akışınızı kolaylıkla planlayın.

     • Orta ve uzun vade imkanından faydalanırsınız

     Garanti BBVA Leasing ile ihtiyacınız olan ekipmanı, orta ve uzun vadelerde nakit akışınıza uygun vadelerde, rahatça ödeyin.

     • Taksitlerinizin para birimini siz belirlersiniz

     Leasing ödemelerinizi Türk Lirası ve/veya 32 sayılı kanun çerçevesindeki istisnalardan faydalanarak talep ettiğiniz USD yada EURO üzerinden yapılabilirsiniz

     • %1 KDV Avantajı

     Leasing finansmanı ile alacağınız birçok yeni makine yatırımlarınızı %8 - 18 KDV yerine %1 ile gerçekleştirebilir ve aynı zamanda leasingin diğer tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

     • Operasyonel kolaylıklarımızdan faydalanırsınız

     Ekipmanınızı Leasing ile alın. Satın alma, ithalat, sigorta gibi tüm operasyonel işlemleri biz yürütelim. Sözleşme süresi boyunca size, satın alma ve sigorta işlemleri ile ilgili mevzuat danışmanlığında bulunalım.

     • Sözleşme sürelerini siz belirlersiniz

     İstediğiniz sözleşme süresini belirleyin vadenizi ayarlayın.

     • Garanti BBVA Leasing ile çok hızlı sonuç alırsınız

     Uzmanlaşmış kadromuz ve teknolojik altyapımızın üstünlüğü ile kredi değerlendirmenizde çok hızlı sonuç alın. İhtiyacınız olan ekipmana mümkün olan en kısa sürede kavuşun.

    Leasing Süreci Nasıl İşler

    Yatırımınıza karar verin, yatırım kararınıza göre nakit akışınıza uygun ödeme planı alternatiflerini sizlere sunalım.

    Karar verdiğiniz ödeme planı üzerinden, hızlıca tahsis edilen leasing limitinin ardından finansal kiralama sözleşmesini imzalayalım.

    Sözleşmenizin ardından, ekipmanla ilgili tüm satın alım süreçleri tarafımızca yönetilir. Böylece, teşvik, ithalat, gümrük vb tüm operasyonel süreçlerde uzman ekibimiz iş yükünüzü hafifletir, ekipmanınızı bu süreçlerin bitmesine müteakip de teslim alırsınız.

    Sözleşme içerisindeki ödeme planının vade sonunda yer alan mülkiyet devir bedelini ödemeniz ile birlikte ekipmanın mülkiyet devri gerçekleştirilir.