Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kurumsal Finansman

    Şirketinize özel kurumsal finansman hizmetleri Garanti BBVA'dan.

    • Danışmanlık

     Kurumsal şirketler için en etkili çözümler Garanti BBVA'dan!

    • Halka Arzlar

     Türkiye’nin hem hacimsel hem de adetsel olarak en iyi kurumsal finansman kuruluşu Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., halka arzlarda yardımcınız oluyor.

    • Proje ve Fizibilite Değerlendirme

     Fizibilite raporları hazırlanması için danışmanlık, yeni yatırım veya proje planlayan şirketlere yönelik olarak verilir. 

    Kurumsal gereksinimlere en uygun çözümleri üretmeyi amaçlayan Garanti BBVA Yatırım, verdiği finansal danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyor.

    Kurumsal Finansman

    Kurumsal gereksinimlere en uygun çözümleri üretmeyi amaçlayan Garanti BBVA Yatırım, uzman ekibi ve güçlü yapılanması ile verdiği finansal danışmanlık hizmetlerinde fark yaratıyor.

    Gelişmiş uluslararası iş ağı ile Türkiye’de kurumsal finansman hizmeti sunan Garanti BBVA Yatırım, şirket birleşmeleri ve satın almaları, hisse senedi halka arzları, borçlanma aracı ihraçları ve özelleştirme danışmanlığını kapsayan finansal danışmanlık hizmetleri veriyor.

    Üstelik kurumsal finans alanındaki yüksek işlem hacmi sayesinde dikkat çeken Garanti BBVA Yatırım, Türk halka arzlarında ve tahvil ihraçlarında lider konumda bulunuyor. Bu sebeple Garanti BBVA Yatırım, başarısını müşterilerinin işlemlerine yansıtmanın gururunu her geçen gün daha güçlü yaşıyor.

    Takdir Gören Hizmet Yapılanması

    Kurumsal finans alanındaki faaliyetleri ve işlem hacmi ile öne çıkan Garanti BBVA Yatırım, 2011 yılında Global Finance ve World Finance Banking Awards tarafından “En İyi Yatırım Bankası” olarak ödüllendirildi. 2012 yılında Euromoney tarafından “En İyi Yatırım Bankası” ve 2012 ile 2013 yıllarında Emea Finance tarafından “En İyi Aracı Kurum” ödülü aldı. 2014 yılında International Finance Magazine tarafından "En İyi Yatırım Bankası", 2015 yılında ise Global Banking & Finance Review tarafından "En İyi Yatırım Bankası" ve Capital dergisi tarafından “En Fazla Beğenilen Aracı Kurum” ödülleri ile başarılarını taçlandırdı. Takdir gören kurumsal finans hizmetlerini her geçen yıl geliştiren Garanti BBVA Yatırım, gösterdiği başarıyı sürekli hale getirmek için çalışıyor.

    Halka Arzlar

    Kurumsal Finansman birimimiz, şirket birleşmeleri ve satın almaları, hisse senedi halka arzları, borçlanma araçları ihraçları, özelleştirme danışmanlığı ile her türlü finansal danışmanlık hizmetini vermektedir.
    Halka arz işlemlerinde sahip olduğu kurumsal tecrübesi, kaliteli kadrosu, yaygın satış ağı ve uluslararası sermaye piyasalarındaki güçlü ilişkileri ile Garanti BBVA Yatırım, birçok halka arzda global koordinatör ve konsorsiyum lideri olarak yer alıyor. Hisse senedi piyasalarında etkin bir konuma sahip olan Garanti BBVA Yatırım’ın halka arz deneyimleri sayesinde şirketler; ek finansman desteği, yurt içi ve yurt dışında ismini duyurarak globalleşme, kurumsallaşma ve kredibilite imkanlarını arttırıyor. Borsa İstanbul ve SPK tarafından halka arz işlemleri için yetkilendirilen Garanti BBVA Yatırım’ın halka arz deneyimlerini sunumumuzdan inceleyebilirsiniz.

    Şirket Satın alma ve Birleşmeleri

    Kurumsal Finansman birimimiz, şirket birleşmeleri ve satın almaları, hisse senedi halka arzları, borçlanma araçları ihraçları, özelleştirme danışmanlığı ile her türlü finansal danışmanlık hizmetini vermektedir.

    Garanti BBVA Yatırım, Türk yatırım bankaları arasında güçlü birleşme ve satın alma deneyimine sahip kurumların başında geliyor. Birleşme ve satın alma işlemlerinde gerek satıcı şirket tarafında gerekse alıcı tarafında danışmanlık hizmetleri ile yatırım ataklarını destekliyor.

    Borçlanma Araçları ve İhraçları

    Kurumsal Finansman birimimiz, şirket birleşmeleri ve satın almaları, hisse senedi halka arzları, borçlanma araçları ihraçları, özelleştirme danışmanlığı ile her türlü finansal danışmanlık hizmetini vermektedir.

    Tahvil ve bono ihraçlarında büyük deneyime, müşteri sadakatine ve geniş yatırımcı ağına erişime sahip Garanti BBVA Yatırım, bu konuda Türkiye’nin en çok tercih edilen finans kurumları arasında yer almaktadır. Garanti BBVA Yatırım’ın geçmiş borçlanma araçları deneyimleri için tıklayınız.

    Diğer Finansal Danışmanlık Hizmetleri

    Kurumsal Finansman bölümümüz ,şirket birleşmeleri ve satın almaları, hisse senedi halka arzları, borçlanma araçları ihraçları, özelleştirme danışmanlığı ile her türlü finansal danışmanlık hizmetini vermektedir.

    • Pay Alım Teklifi
    • Satma Hakkı ve Ortaklıktan Çıkarma Hakkı Kullanımı
    • Sermaye Artırımına Aracılık Hizmetleri
    • Birleşme ve Bölünme İşlemlerine Aracılık
    • Şirket Değerlemesi
    asdasda