Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Factoring

    Satışlarınızı gerçekleştirdikten sonra "ödenecek, ödenmeyecek" endişesi taşımayın.

    Factoring, firmaların yurt içi ve yurt dışı mal ve hizmet satışlarından doğan vadeli alacaklarının factoring şirketi tarafından devralınarak finansman, garanti ve tahsilat hizmetlerinden birinin veya birkaçının birlikte sunulduğu finansal bir üründür.

    • Özellikler

     Yurt içi satışlarınızı vadeli mi yapıyorsunuz?

     Finansman hizmetimizle vadeyi beklemeden faturalı ticari alacağınızı nakde dönüştürebilirsiniz.
     Satışınızı yaptınız, faturasını kesip müşterinizden çek aldınız. Piyasadaki rekabet koşulları müşterilerinize daha uzun vadeler sunmanızı gerektirdiği için finansman ihtiyacınızın da artmasına neden oluyor.
     Bu durumda finansman ihtiyacınız için Garanti BBVA Factoring olarak, satışlarınızdan doğan faturalı alacaklarınızı ve çeklerinizi devralıp size 30 dakika içinde hızlı ve kolay bir finansman seçeneği sunuyoruz.
     Böylece başka bir teminat gerekmeksizin ticari alacaklarınızı kullanarak kendinize en hızlı finansmanı yaratıyor, sektörünün lideri Garanti BBVA Factoring’in uygun koşulları ve üstün hizmeti ile sağladığınız nakti peşin alımlarınızda avantaj sağlamak için kullanıyorsunuz.
     Garanti hizmetimizle de vadeli alacaklarınızı ödenmeme riskine karşı üstleniyoruz.

     İhracat mı yapıyorsunuz?

     Dış pazarlarda ihracat hacminizi arttırmak, yeni müşteriler edinmek istiyorsunuz. Ancak ithalatçılar açık hesap/mal mukabili ve vadeli alım yapmak istiyor. Müşterilerinizin güvenilirliğini sorgulamaya başladığınız bu noktada biz, alacaklarınızı garanti ederek yanınızda yer alırız.
     İhracat factoringi hizmetimizle, alacaklarınızın ödenmeme riskine karşın fatura bedelleri, tesis edilen limitler dahilinde, alıcılarınızın finansal riskine karşı % 100 sigortalanmış olur.

     Garanti BBVA Factoring aracılığı ile alıcılarınız adına istihbarat çalışması yapılarak sizlerle güncel bilgi paylaşımını ve bu yolla yeni pazarlara risksiz girererek mevcut pazarlarda rekabet gücünüzü artırmanızı sağlıyoruz.
     Ayrıca, dünyanın neresinde olursa olsun alacaklarınızın tahsilatına etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için aracılık ediyoruz.

     Detaylar için 444 12 13 ve http://www.garantibbvafactoring.com aracılığıyla size en yakın Garanti BBVA Factoring temsilcisine ulaşabilirsiniz.

    • Avantajlar

     • Factoring ile alacağınızı vadesi dolmadan nakde dönüştürebilir ve işletme sermayenizi arttırabilirsiniz.
     • Firmanıza kesintisiz nakit akışı sağlayabilir, alıcılarınızın taleplerini zamanında karşılayabilirsiniz.
     • Alıcılarınıza ilave vade sağlayarak piyasadaki rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.
     • Mal mukabili ihracat yapıyorsanız, yaygın muhabir ağı sayesinde alıcılarınızın gerçek durumları hakkında bilgi sahibi olursunuz. Üstelik alıcınız ödeme güçlüğü çeker ya da iflas ederse alacaklarınızın tahsili garanti altında olur.
     • İşletmenizin ticari alacaklarını Garanti BBVA Factoring’e temlik ederek bilanço dışına taşıyabilirsiniz. Böylece bilançonuzun likiditesi artar, rasyolar olumlu yönde değişir.
     • Tahsilatlarınız Garanti BBVA Factoring tarafından yapılır, siz işinize konsantre olursunuz.
    • Garanti BBVA Factoring Mobil Uygulaması

     Garanti BBVA Factoring mobil uygulamasını indirin, hangi bankadan olursa olsun faturalı çekiniz üzerindeki barkodu okutarak veya çek bilgilerini ekleyerek factoring işlemlerinizi saniyeler içerisinde, pratik ve güvenli bir şekilde Garanti BBVA Factoring’e gönderin.
     Bu uygulama ile sistem destekli güçlü sorgulama kriterlerimizle çekinizin riskini değerlendirip finansmana uygunluğunu belirliyor ve uygulama üzerinden anında size dönüş yapıyoruz.
     Garanti BBVA Factoring şubelerinin iletişim bilgilerini uygulama üzerinden öğrenebilir aynı zamanda harita kullanarak size en yakın Garanti BBVA Factoring şubesinin adresine ulaşabilirsiniz.
     Garanti BBVA Factoring mobil uygulamasını hemen indirin!