NakliyatSigortası

Nakliyat Sigortası ile güvenliğinizi geleceğe taşıyın.

.

Nakliyat Sigortası sayesinde nakliye işlemlerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzluğa karşı taşıdıklarınızı güvence altına alırsınız. Kara, deniz veya hava yoluyla yaptığınız nakliyat işlemlerinde, gerçek veya tüzel kişilere ait tüm değerli eşyalar ve belgelere gelecek olası zararları temin edebilirsiniz. Tekne İnşa ve Tersane Sorumluluk Sigortaları ile tekne inşa sürecinden, 3. şahıslara verilebilecek olası zaralara kadar tüm risklere karşı sigortalanabilirsiniz.

Nakliyat Sigortası’nı size en yakın Garanti BBVA şubesi’nden yaptırabilirsiniz.

 

*Nakliyat Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

 • Teminatlar ve Özellikler

  Emtea

  Nakliyat Emtea Sigortaları ile herhangi bir malın, herhangi bir vasıta ile (gemi, kamyon, uçak, tren) bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasarları güvence altına alırsınız.

  • Geniş Teminat (gemi,kamyon,tren) ( "Institute Cargo Clauses(A)" )
  • Dar Teminat (gemi) ( "Institute Cargo Clauses (C)" )
  • Dar Teminat (kamyon) ( "Kamyon Klozu" )
  • Dar Teminat (tren) ( "Demiryolu Klozu" )
  • Geniş Teminat (uçak) ( "Institute Cargo Clauses (Air)" )

  Kıymet Nakliyat

  Nakliyat sırasında, gerçek veya tüzel kişilere ait olan ya da muhafaza edilen, senet, tahvil, çek, bono, hisse senedi ve benzeri kıymetli evrak ile kağıt-madeni para, döviz, altın ve gümüşlerin kara, deniz ve hava yolu ile taşınmaları esnasındaki sigortalarını temin eder.

  Tekne

  Tekne sahibi olarak, sigortalanabilir menfaatlerinizi her türlü deniz rizikolarına (fırtına, çarpışma, batma, karaya oturma), yangına, baratarya, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve harp rizikosuna karşı teminat altına alabilirsiniz.

  Yat

  Özel veya ticari amaçla kullanılan yat, deniz motoru ve kotra sahibiyseniz Yat sigortasından faydalanabilirsiniz. Yat sigortası, sahibi olduğunuz bu deniz taşıtları, Geniş veya Dar teminatlarla korunurken, yat sahibi olarak sizin de, 3. şahıslara verilebilecek zararlara karşı sorumluluğunuzu garanti altına alır. Özel veya ticari amaçla kullanılan yat, deniz motoru ve kotra sahibiyseniz bu sigortadan yararlanabilirsiniz.

  • Teminat alternatifleri,
  • Hasarsızlık indirimi,
  • Filo indirimi.

  Avantajları:

  • Yat, deniz motoru ve kotraların, hareket halinde iken veya marinada beklerken, doğal afetlerden hırsızlığa, kötü niyetli hareketlerden çarpışmaya kadar tüm zararlarını karşılanır.
  • 3. şahısların uğrayacağı kayıp ve hasarlara karşı da yat sahibinin hukuki sorumluluğunu güvence altına alır.

  Tekne İnşa Sigortaları

  Teknenin kızağa konulmasıyla birlikte inşaat sırasında meydana gelecek rizikoları, teknenin denize indirilmesi ve test rizikolarını da kapsayacak şekilde teminat altına alır. Teknenizin tüm yapım aşamasını güvence altına almak için kullanabilirsiniz.

  Tersane Sorumluluk Sigortaları

  Tersane sahibi kuruluşların faaliyetlerinden dolayı üçüncü şahıslara verdiği zararları belirlenen limitler dahilinde maddi ve bedeni olmak üzere teminat altına alır.

  Taşıyıcı Sorumluluk

  Sorumluluk Sigortaları, taşıyıcının taşıdığı mallara ilişkin mali sorumluluklarını teminat altına alır. Ayrıca Forwarderlik faaliyetinde bulunan kuruluşların rizikoları karşılıklı belirlenen şartlar dahilinde temin edilir.

  Liman Sorumluluk

  Liman işletme ve terminal operatörlüğü faaliyetinde bulunan kuruluşların hukuki sorumluluklarını belirlenen limitler dahilinde teminat altına alır.

  Havacılık (uçak ve helikopter)

  Havacılık alanında faydalanabileceğiniz sigortalar dört ayrı kola ayrılır:

  • Gövde Sigortaları
  • Sorumluluk Sigortaları
  • Pilotların Lisans Kaybı Sigortaları
  • Mürettebat ve Yolcuların Can Sigortaları

  *Nakliyat Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

İlginizi çekebilir...

Grup Emeklilik

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.
Alo Sigorta

Alo Sigorta ile her bilgiye istediğiniz an ulaşabilir, işlem yaptırabilirsiniz.

Alo Sigorta ile her bilgiye istediğiniz an ulaşabilir, işlem yaptırabilirsiniz.
İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı İnternet Bankacılığı