Kaza Sigortası

Beklenmedik kazalara karşı paranızı güvence altına alın.

.

Kaza Sigortası yaptırarak, işyerinizde görülebilecek emniyet suistimali sonucu uğradığınız zararın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Para nakli işlemlerinizde, poliçede adı geçen kişilerce taşınan kıymetlerinizin çalınması durumunda oluşacak zarar da Kaza Sigortası kapsamında temin edilir.

Kaza Sigortası’nı size en yakın Garanti BBVA şubesi’nden yaptırabilirsiniz. 

*Sigortalı tarafından tercih edilmesi durumunda, sigorta sözleşmesinin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Eureko Sigorta A.Ş.’de saklı tutulmakla beraber, poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

**Kaza Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır. 

 • Teminatlar

  Emniyeti Suistimal

  Emniyeti Suistimal Sigortası, Emrinizde ve hizmetinizde çalışanların, adı ve soyadı poliçede yazılı kişi veya kişilerin, size ait para ve kıymetli evrakları veya para ile ölçülebilen malları çalması, zimmetine geçirmesi, hile dolandırıcılık veya sahtekarlık yolu ile bunlara sahip olması suretiyle yapacakları emniyeti suistimal halleri sonucunda, uğrayacağınız zararı, muafiyet hükmü saklı kalmak kaydıyla, poliçede yazılan meblağı geçmemek üzere temin eder.

  Para Nakli

  Taşınan para ve kıymetlerinizin, adı ve soyadı poliçede yazılı kişi veya kişilerin taşıması esnasında üçüncü kişiler tarafından silahla tehdit ve tecavüz veya zor kullanmak suretiyle gerçekleşen gasp ve hırsızlık olaylarındaki kayıplarınızı, belli bir miktara kadar güvence altına alabilirsiniz. Para Nakli sigortası değerli eşyalarınızı, herhangi bir araç ile nakli esnasında aracın kazaya uğraması veya yanması neticesinde ziya ve hırsızlık, nakil esnasında mücbir sebepler neticesi görülen kayıplara karşı da teminat altına alır.

  *Kaza Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

İlginizi çekebilir...

Grup Emeklilik

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.
Alo Sigorta

Alo Sigorta ile her bilgiye istediğiniz an ulaşabilir, işlem yaptırabilirsiniz.

Alo Sigorta ile her bilgiye istediğiniz an ulaşabilir, işlem yaptırabilirsiniz.