Satın AlımFinansmanı

.

Yatırımcıya özel yapılandırılmış finansman paketleri

Satın Alım Finansmanı

Yatırımcıya özel yapılandırılmış finansman paketleri

Satın Alım Finansmanı ekibimiz ile stratejik ve finansal yatırımcıların şirket satın alım işlemlerinde ihtiyaç duydukları uzun vadeli kredi desteğini sağlıyoruz. Bu destek kapsamında her işlemin gerekliliklerine göre özel olarak yapılandırılmış finansman paketleri sunuyoruz ve paketlere, refinansman kredisini, yatırım kredisini ve işletme sermayesi kredilerini de dahil edebiliyoruz. Böylelikle, şirketlerin sürdürülebilir büyümesine önemli ölçüde katkı sağlıyoruz.
Birçok stratejik yatırımcıyla ve özel sermaye fonlarıyla yakın ilişkiler içindeyiz. Yabancı yatırımcıların uluslararası piyasada görmüş ve alışmış oldukları yapıları kurabilecek şekilde, onlarla benzer anlayış ve yaklaşımda olmak bize önemli avantajlar sağlıyor. Yabancı yatırımcılar Türkiye’deki yatırımlarını bizden aldıkları görüşlere göre şekillendiriyorlar.
Özel sermaye fonlarının ve stratejik yatırımcıların özelleştirme yoluyla yapılan satın alım işlemlerinde de faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar yapılan tüm büyük özelleştirme işlemlerinde önemli ölçüde finansman katkımız oldu.
Satın alım finansmanı dışında, satın alınan şirket seviyesinde büyüme finansmanı, yatırımların finansmanı ve mevcut borçların yapılandırılmasını için finansman  sağlıyoruz.
Satın alım ekibimiz tarafından incelenerek kredilendirilen projelere sağlanan toplam finansman bakiyesi 2007 yılından 2017 yılına kadar ortalama %2 büyüyerek 2017 sonu itibariyle 2,4 milyar dolara ulaşmıştır.

Ekibimizin aldığı ödülleri ve yer aldığı önemli finansmanları görmek için tıklayın.

Satın alım projelerinin finansman süreci hakkında bilgi almak için tıklayın.

Dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
pf_satinalim@garanti.com.tr

İlginizi çekebilir

Projelerinize en uygun finansman çözümleriProjelerinize en uygun finansman çözümleri