Garanti BBVA FiloAyrıcalıklı Avantajları

.

Filo kiralama ile operasyonel rahatlıkların keyfini çıkarın.

Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik bakım işlemleri kiralama hizmetine dahildir. Araçlarınızın periyodik bakım zamanı geldiğinde, Garanti BBVA Filo’yu aramanız yeterlidir. Garanti BBVA Filo, araç güvenliğiniz için tüm periyodik bakım ve onarım işlemlerini markaların yetkili servislerinde gerçekleştirir.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Kullandığınız araçlardaki sürüş güvenliğinin korunması Garanti BBVA Filo için önemlidir. Bu sebeple Garanti BBVA Filo, tüm bakım ve onarım işlemlerinde, yetkili servislerde orijinal yedek parça kullanılmasını sağlar.

Hasar Yönetimi ve 7/24 Acil Yardım Hattı

Garanti BBVA Filo ile kiraladığınız araçların hasar yönetimi Garanti BBVA Filo tarafından gerçekleştirilir. Hasar ihbarı ve acil durumlarda 444 1 GFY (439) numaralı 7/24 Acil Yardım Hattı’nı arayarak çekme, kurtarma, gerektiğinde konaklama, seyahate devam, tıbbi yardım vb. hizmetlerden yararlanma imkânı bulursunuz.

İkame Araç Hizmeti

Aracınızın bakım ve onarımı aynı gün tamamlanamayacak ise ikame araç hizmetinden faydalanırsınız. Garanti BBVA Filo’da ikame araç hizmetleri ülke genelinde, kiraladığınız araçların muadili araçlar ile sunulur.

Lastik Değişim Hizmeti

Garanti BBVA Filo yalnızca, araçlarınızın teknik verilerine uygun özelliklerde, güvenilir markaların lastiklerini kullanır. Kiralanan her araçta, 50.000 km’de 1 takım (4 adet) dört mevsim lastik değişimi uygulanır. Kiralama süresi boyunca ayrıca, 1 takım (4 adet) kış lastiği verilir. Lastik değişimleri size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştirilir ve lastiklerinizin uygun koşullarda muhafazası için lastik otel hizmetinden faydalanılır.

Garanti BBVA Filo Güvencesi

Sahip olduğu finansal gücü sayesinde Garanti BBVA Filo, kiraladığınız araçlara rehin konulmaz, kira ödemeleriniz, teminat amacıyla bankalara temlik edilmez.

Kesintisiz Kasko Güvencesi

Garanti BBVA Filo ile kiraladığınız her bir araca özel ve kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz tam kasko güvencesi sağlanır.

Ek Teminat

Garanti BBVA Filo, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları da teminat altına alır.

Zahmetsiz Filo Yönetimi

Araçlarınızı Garanti BBVA Filo’dan kiraladığınızda, filonuzun yönetimi ile ilgilenecek ek bir insan kaynağına ihtiyaç kalmaz. Aracınız ile ilgili tüm operasyonel işlemleri Garanti BBVA Filo sizin yerinize gerçekleştirir. Kiralama süresi boyunca araç muayene tarihlerinizi takip eder ve zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir. Araçlarınızın Zorunlu Trafik Sigortasını takip eder, araçlarınızın sigortasını yaparak size ulaştırır. Dilerseniz ek hizmet olarak, kapıdan kapıya servis hizmeti de alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

İhtiyaç duyduğunuz yatırım finansmanına kavuşun.İhtiyaç duyduğunuz yatırım finansmanına kavuşun.