YangınSigortası

Yangına karşı işyerinizi güvenceye alın

.

Yangın Sigortası ile işletme binanızı, demirbaş ve emtianızı; yangın, yıldırım, hırsızlık, infilak, sel ve su baskını gibi beklenmedik durumlara karşı güvence altına alabilirsiniz. Böylece olası bir hasarda, işletmenize veya mevcut stoğunuza gelecek zararların telafisini sağlarsınız.

Siz de Yangın Sigortası yaptırın, aklınız işyerinizde kalmasın.

Yangın Sigortası’nı size en yakın Garanti BBVA şubesi’nden yaptırabilirsiniz.

*Sigortalı tarafından tercih edilmesi durumunda, sigorta sözleşmesinin yıllık dönemlerle yeniden değerlendirilmesi hakkı Eureko Sigorta A.Ş.’de saklı tutulmakla beraber, poliçe her yıl vade sonunda yenilenir.

**Yangın Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

 • Özellikler ve Teminatlar

  Yangın Abonman Sigortaları

  Yangın Sigortası Genel Şartları dahilinde geçerli olan bu sigorta işyeri veya deponuzda mal ve emtia bedelinde dönemsel büyük değişikliler söz konusu ise kullanabileceğiniz bir sigorta ürünüdür. Poliçe maksimum sigorta bedeli üzerinden düzenlenir.  Her 3 ayda bir, stok bedellerinizi bildirerek abonman vasati zeyilnamelerini düzenletirsiniz. Böylece bulunan mal stokunuz kadar prim ödemesi yaparken mal bedelindeki ani değişikliklerin olduğu dönemde hasarlara karşı poliçede belirtilen maksimum sigorta bedeline kadar teminat altında olursunuz.

  Yangına Bağlı Kar Kaybı Sigortaları

  Bir işletmede yangın ve poliçede belirtilen diğer riskler sonucu meydana gelen maddi hasar sonucu üretim kapasitesinin düşmesi ya da işin durmasından doğacak kayıpları poliçede belirtilen tazminat süresi içinde kalmak kaydıyla ciro düşmesi, masraf artışı vb. kayıplar kar kaybı sigortası tarafından karşılanır.

  Teminatlar

  Yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, sel ve su baskını, terör, grev, lokavt, kötü niyetli hareketler, dahili su, fırtına, yer kayması, taşıt çarpması, kar ağırlığı, kasa yangın ve hırsızlık, yangın infilak mali sorumluluk, cam kırılması ve deprem risklerine karşı güvence altına alır.

  Genel Şartlar

  İsteğe bağlı eklenebilecek teminatlar, ilgili sigorta genel şartları içerisinde belirtilmiştir.

   

  *Yangın Sigortası Eureko Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

   

İlginizi çekebilir...

Grup Emeklilik

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.
Alo Sigorta

Alo Sigorta ile her bilgiye istediğiniz an ulaşabilir, işlem yaptırabilirsiniz.

Alo Sigorta ile her bilgiye istediğiniz an ulaşabilir, işlem yaptırabilirsiniz.
Destek Paketleri

Garanti BBVA Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri

Garanti BBVA Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri