KOBİ İhtiyaç Kredisi Hesaplama

KOBİ İhtiyaç Kredisi

Hemen Başvur 

Esnaf ve KOBİ’lerimizin her türlü finansman, yatırım ve bireysel ihtiyaçları için uygun ödeme seçenekli taksitli ihtiyaç kredisi Garanti BBVA’da! Siz de 36 aya varan vadelerle destek kredisine şimdi başvurun, ihtiyacınızı anında karşılayın.

Üstelik şahıs işletmesi esnaf ve KOBİ’ler artık şubeye gitmekle vakit kaybetmeden, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ya da Garanti BBVA Mobil aracılığıyla; ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha önce yapmış olduğu başvurularını tamamlayabilir ve hesabına aktarılan parayı kullanmaya başlayabilir.

Esnaf ve KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 14.10.2019 itibariyle ‘Destek Kredisi Kampanyası’ başlatılmıştır.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya kapsamında ilk 3 ay ödemesiz dönemli minimum 12 ay, maksimum 36 ay vadeli ticari taksitli kredi kullanılabilir
  • Ödemesiz dönemli kredi için kredi alt limiti 1.000 TL olup üst limit bulunmamaktadır.
  • Krediler ödemesiz dönem sonrası aylık eşit taksitli kullandırılacaktır.
  • Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullandırılabilecektir. Bireysel amaçlı kullandırım yapılamayacaktır.
  • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında şahıs firmaları ve tüzel firmalar ticari taksitli kredi kullanabilirler. Tarım sektöründe faaliyet gösteren (“Çiftçi” belgesine sahip) müşteriler ve Kobi Firma ortakları ödemesiz dönemli kredi kampanyasından yararlanamazlar. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir.  Ticari taksitli kredi örnek ödeme tablosu eşit taksitli kredi seçeneğine göre hesaplanmış olup ödemesiz dönemli kredi seçenekleri için şube ile görüşebilir, https://www.garanti.com.tr/kobi adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”; tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücretine %5 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez . Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hesaplama Aracı

Avans Hesap

Kısa süreli nakit ihtiyaçlarınız için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitinizi kullanabilirsiniz.

Bonus Business

Bonus Business Card kullanın, şirketiniz bol bol bonus kazansın!

Üye İşyeri

Garanti Üye İşyeri olmanın ayrıcalıklarını kaçırmayın!