EkstreAtlat

Şirket harcamanızı ertelemeyin, ekstrenizi erteleyin.

.

31 Aralık 2020 tarihine kadar başvurarak;

Garanti BBVA kredi kartlarınızın ekstrelerini, Ekstre Atlat ürünümüzü kullanarak aylık akdi faiz karşılığında ve minimum ödeme şartı olmaksızın 1 ekstre dönemi boyunca kolayca erteleyebilirsiniz. 1 dönem erteleme sonunda minimum ödeme yaptıktan sonra toplam borcunuzu 6 taksitle ödeyebilirsiniz.

Ekstrelerinizi 1 dönem boyunca atlatıp sonrasında 6 taksitle ödemek ve rahat bir nefes almak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Kartlar > Kredi Kartlarım adımından Borç Ödeme alanında yer alan Ekstre Atlat adımından veya Kredi Kartlarım adımında yer alan Ekstre Atlat butonu ile açılacak sayfadan Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil

Hesap ve Kart > Kartlar > Kredi Kartı Seçimi > Borç Ödeme ya da Nakit ve Ödeme Çözümleri adımından Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333

"Ekstremi atlatmak istiyorum" dedikten sonra, yönlendirilen adımları takip ederek istediğiniz kredi kartınızın ekstresi için Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca şirket yetkiliniz aracılığıyla Garanti BBVA Şubeleri'nden de başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Detaylar

  • Bonus Business, Bonus Business American Express, Filo Card, Easy, Corporate Card, American Express Business Card, Miles&Smiles Business sahipleri Ekstre Atlat talebinde bulunabilirler.
  • Ekstre Atlat ile talep ettiğiniz ekstre borcunuzun tamamını 1 ekstre dönemi boyunca ertelenmesini ve erteleme sonunda kesilecek ekstrenizin 6 taksitle ödenmesini sağlar. Örneğin 15 Aralık’ta kesilen ekstreniz için talep yapmanız durumunda ekstreniz ertelenir. Ödeme yapmanız gereken ilk ekstreniz olan Ocak ayı ekstreniz minimum ödeme yaptıktan sonra 6 taksite bölünecektir.
  • Taksitlendirme işleminize ilişkin ödeme planı son kesilen ekstreniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir.
  • Dilerseniz taksitlendirme işlemini taksitlendirilecek ekstreniz kesildikten sonra Son Ödeme Tarihine kadar borcunuzu ödeyerek veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Müşteri İletişim Merkezinden iptal edebilirsiniz.
  • Bu özellikten yararlanmak için hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar başvurunun yapılması gerekmektedir. Kartınıza herhangi bir ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.
  • Ekstre Atlat başvurusu ile gerçek tipli ticari kart müşterileri en az 100 TL ve en fazla 50.000 TL 'lik bakiyelerini, tüzel tipli ticari kart müşterileri ise en az 100 TL ve en fazla 500.000 TL 'lik bakiyelerini erteleyebilir.
  • Yabancı para ekstreleri ertelenemez.
  • Bu hizmet karşılığında atlatılan bakiye üzerinden BSMV hariç aylık akdi faiz işletilecektir.
  • Ekstre Atlat başvurunuz sırasında kartınızın en fazla 30 gün gecikmede olması veya takip statüsünde olmaması gerekmektedir.
  • Ekstre atlatılması istenen kart için başvuru SMS ile yapılıyorsa gönderilen GSM numarasının firma yetkilisine ait olan sistemdeki kayıtlı cep telefonu olması gerekmektedir.
  • Ekstre Atlat talebi tüzel firmalardaki yetkili kişiler tarafından ekstre kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar yapılabilir. Yetkili kişiler, Ekstre Atlat talebini Garanti BBVA Şubeleri üzerinden yapabilirler.
  • Ekstre Atlat için yapılan işlemleri ekstrede, yapılan ekstre ödeme işlemi için Ödeme-Ekstre Erteleme, ertelenen bakiye için Ertelenen Ekstre Tutarı ve alınan faiz için Ekstre Erteleme Faizi açıklamaları ile takip edebilirsiniz.

    

İlginizi çekebilir...

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!
Hızlı kredi başvurunuzu Dijital Krediyle yapın, avantajlı çıkın.

Hızlı kredi başvurunuzu Dijital Krediyle yapın, avantajlı çıkın.

Hızlı kredi başvurunuzu Dijital Krediyle yapın, avantajlı çıkın.
Garanti Kazançlı Kasko

Aracınız güvende, içiniz rahat.

Aracınız güvende, içiniz rahat.