EkstreAtlat

Şirket harcamanızı ertelemeyin, ekstrenizi erteleyin.

.

Ekstre borcunuzu bugünden 2 ay sonra 6 taksitle ödeyin, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

31 Temmuz 2021 tarihine kadar başvurarak Garanti BBVA kredi kartlarınızın ekstrelerini, Ekstre Atlat ürünümüzü kullanarak aylık akdi faiz karşılığında ve minimum ödeme şartı olmaksızın 2 ekstre dönemi boyunca kolayca erteleyebilirsiniz. 2 dönem sonra kesilecek ekstrenizi 6 taksitle ödeyebilirsiniz.

Ekstrelerinizi 2 dönem atlatıp sonrasında 6 taksitle ödemek ve rahat bir nefes almak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Kartlar > Kredi Kartlarım adımından Borç Ödeme alanında yer alan Ekstre Atlat adımından veya Kredi Kartlarım adımında yer alan Ekstre Atlat butonu ile açılacak sayfadan Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil

Hesap ve Kart > Kartlar > Kredi Kartı Seçimi > Borç Ödeme ya da Nakit ve Ödeme Çözümleri adımından Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333

"Ekstremi atlatmak istiyorum" dedikten sonra, yönlendirilen adımları takip ederek istediğiniz kredi kartınızın ekstresi için Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca şirket yetkiliniz aracılığıyla Garanti BBVA Şubeleri'nden de başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Detaylar

  • Bonus Business, Bonus Business American Express, Filo Card, Easy, Corporate Card, American Express Business Card, Miles&Smiles Business sahipleri Ekstre Atlat talebinde bulunabilirler.
  • Ekstre Atlat ile talep ettiğiniz ilk ekstrenizden başlayarak ekstre borcunuzun tamamını 2 dönem ertelenmesini ve erteleme sonunda kesilecek ekstrenizin 6 taksitle ödenmesini sağlar. Örneğin 15 Temmuz’da kesilen ekstreniz için talep yapmanız durumunda bu ekstreniz Eylül ayında kesilir. Ödeme yapmanız gereken ilk ekstreniz olan Eylül ayı ekstreniz ise 6 taksitle ödenecektir. Taksitlendirme işleminize ilişkin ödeme planı son kesilen ekstreniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir.
  • Taksitlendirme işleminize ilişkin ödeme planı son kesilen ekstreniz ile birlikte tarafınıza iletilecektir.
  • Dilerseniz taksitlendirme işlemini taksitlendirilecek ekstreniz kesildikten sonra Son Ödeme Tarihine kadar borcunuzu ödeyerek veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Müşteri İletişim Merkezinden iptal edebilirsiniz.
  • Bu özellikten yararlanmak için hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar başvurunun yapılması gerekmektedir. Kartınıza herhangi bir ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.
  • Yabancı para ekstreleri ertelenemez.
  • Bu hizmet karşılığında atlatılan bakiye üzerinden BSMV hariç aylık akdi faiz işletilecektir.
  • Ekstre atlatılması istenen kart için başvuru SMS ile yapılıyorsa gönderilen GSM numarasının firma yetkilisine ait olan sistemdeki kayıtlı cep telefonu olması gerekmektedir.
  • Ekstre Atlat talebi tüzel firmalardaki yetkili kişiler tarafından ekstre kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar yapılabilir. Yetkili kişiler, Ekstre Atlat talebini Garanti BBVA Şubeleri üzerinden yapabilirler.
  • Ekstre Atlat için yapılan işlemleri ekstrede, yapılan ekstre ödeme işlemi için Ödeme-Ekstre Erteleme, ertelenen bakiye için Ertelenen Ekstre Tutarı ve alınan faiz için Ekstre Erteleme Faizi açıklamaları ile takip edebilirsiniz.
  • Ekstre Taksitlendir ürününü kullanmak istemiyorsanız Ekstre Atlat süreci sonrası kesilecek olan ilk ekstrenizin son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve 4440333 Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile veya borcun tamamını ödeyerek ekstre taksitlendir ürününüzü iptal edebilirsiniz.
  • Ekstreniz taksitlendirildikten sonra Ekstre Taksitlendir ürününü için erken kapama talebinde bulunabilirsiniz. Ekstre Taksitlendir ürününü erken kapatmak istiyorsanız borcunuzun tamamını ödedikten sonra Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve 4440333 Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile erken kapama talimatınızı verebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!

Kredinizi hesaplayın, hemen başvurun!
Hızlı kredi başvurunuzu Dijital Krediyle yapın, avantajlı çıkın.

Hızlı kredi başvurunuzu Dijital Krediyle yapın, avantajlı çıkın.

Hızlı kredi başvurunuzu Dijital Krediyle yapın, avantajlı çıkın.
Garanti Kazançlı Kasko

Aracınız güvende, içiniz rahat.

Aracınız güvende, içiniz rahat.