bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Ekstre Atlat

    Şirket harcamanızı ertelemeyin, ekstrenizi erteleyin.

    Ekstre bir sonraki aya erteleyin, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

    Garanti BBVA kredi kartlarınızın ekstrelerini, Ekstre Atlat ürünümüzü kullanarak aylık akdi faiz karşılığında 1 ekstre dönemi boyunca kolayca erteleyebilirsiniz.

    Ekstrelerinizi bir sonraki dönemde ödemek ve ödemelerinizi rahatlatmak için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

    Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

    Kartlar > Kredi Kartlarım adımından Borç Ödeme alanında yer alan Ekstre Atlat adımından veya Kredi Kartlarım adımında yer alan Ekstre Atlat butonu ile açılacak sayfadan Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

    Garanti BBVA Mobil

    Hesap ve Kart > Kartlar > Kredi Kartı Seçimi > Borç Ödeme ya da Nakit ve Ödeme Çözümleri adımından Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz

    Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333

    "Ekstremi atlatmak istiyorum" dedikten sonra, yönlendirilen adımları takip ederek istediğiniz kredi kartınızın ekstresi için Ekstre Atlat talebinde bulunabilirsiniz.

    Ayrıca şirket yetkiliniz aracılığıyla Garanti BBVA Şubeleri'nden de başvuruda bulunabilirsiniz.

    • Özellikler

     • Business, Bonus Business American Express, Filo Card, Easy, Corporate Card, American Express Business Card, Miles&Smiles Business sahipleri Ekstre Atlat talebinde bulunabilirler.
     • Bu özellikten yararlanmak için hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar başvurunun yapılması gerekmektedir.
     • Ekstre Atlat ile talep ettiğiniz ekstreniz son ödeme tarihinden bir gün öncesine kadar minimum ödemesini yapmanız şartıyla bir sonraki döneme ertelenir. Minimum ödeme yapılmazsa ekstre erteleme işlemi gerçekleşmez.
     • Yabancı para ekstreleri ertelenemez.
     • Bu hizmet karşılığında atlatılan bakiye üzerinden BSMV hariç aylık %1,80 akdi faiz işletilecektir.
     • Ekstre atlatılması istenen kart için başvuru SMS ile yapılıyorsa gönderilen GSM numarasının firma yetkilisine ait olan sistemdeki kayıtlı cep telefonu olması gerekmektedir.
     • Ekstre Atlat talebi tüzel firmalardaki yetkili kişiler tarafından ekstre kesim tarihi ile son ödeme tarihinden 1 gün öncesine kadar yapılabilir. Yetkili kişiler, Ekstre Atlat talebini Garanti BBVA Şubeleri üzerinden yapabilirler.
     • Ekstre Atlat için yapılan işlemleri ekstrede, yapılan ekstre ödeme işlemi için Ödeme-Ekstre Erteleme, ertelenen bakiye için Ertelenen Ekstre Tutarı ve alınan faiz için Ekstre Erteleme Faizi açıklamaları ile takip edebilirsiniz.