Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Filo

    Filo kiralama ile operasyonel rahatlıkların keyfini çıkarın.

    Filo kiralama, bir aracı satın alma maliyetine katlanmaksızın, gönül rahatlığıyla kullanabilmenin en iyi ve en güvenli yoludur..

    KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekten firmaya ve bireysel müşterilere, Türkiye’de satılan tüm marka ve model binek araçlar için uzun süreli araç kiralama hizmeti veren Garanti BBVA Filo ile araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra, araçların aylık kullanım raporlamaları, trafik cezalarının yönetimi, OGS yönetimi gibi şirketlerin kendi öz malı durumundaki araçlara yönelik filo yönetim hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

    Siz de bu hizmetlerden faydalanmak ve Garanti BBVA Filo’nun sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, size en yakın Garanti BBVA şubesine veya Garanti BBVA Filo Genel Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

    info@garantibbvafilo.com.tr
    garantibbvafilo.com.tr
    Telefon: 0212 365 31 00

    • Özellikler

     Periyodik Bakım Hizmeti

     Periyodik bakım işlemleri kiralama hizmetine dahildir. Araçlarınızın periyodik bakım zamanı geldiğinde, Garanti BBVA Filo’yu aramanız yeterlidir. Garanti BBVA Filo, araç güvenliğiniz için tüm periyodik bakım ve onarım işlemlerini markaların yetkili servislerinde gerçekleştirir.

     Orijinal Yedek Parça Kullanımı

     Kullandığınız araçlardaki sürüş güvenliğinin korunması Garanti BBVA Filo için önemlidir. Bu sebeple Garanti BBVA Filo, tüm bakım ve onarım işlemlerinde, yetkili servislerde orijinal yedek parça kullanılmasını sağlar.

     Hasar Yönetimi ve 7/24 Acil Yardım Hattı

     Garanti BBVA Filo ile kiraladığınız araçların hasar yönetimi Garanti BBVA Filo tarafından gerçekleştirilir. Hasar ihbarı ve acil durumlarda 444 1 GFY (439) numaralı 7/24 Acil Yardım Hattı’nı arayarak çekme, kurtarma, gerektiğinde konaklama, seyahate devam, tıbbi yardım vb. hizmetlerden yararlanma imkânı bulursunuz.

     İkame Araç Hizmeti

     Aracınızın bakım ve onarımı aynı gün tamamlanamayacak ise ikame araç hizmetinden faydalanırsınız. Garanti BBVA Filo’da ikame araç hizmetleri ülke genelinde, kiraladığınız araçların muadili araçlar ile sunulur.

     Lastik Değişim Hizmeti

     Garanti BBVA Filo yalnızca, araçlarınızın teknik verilerine uygun özelliklerde, güvenilir markaların lastiklerini kullanır. Kiralanan her araçta, 50.000 km’de 1 takım (4 adet) dört mevsim lastik değişimi uygulanır. Kiralama süresi boyunca ayrıca, 1 takım (4 adet) kış lastiği verilir. Lastik değişimleri size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştirilir ve lastiklerinizin uygun koşullarda muhafazası için lastik otel hizmetinden faydalanılır.

     Garanti BBVA Filo Güvencesi

     Sahip olduğu finansal gücü sayesinde Garanti BBVA Filo, kiraladığınız araçlara rehin konulmaz, kira ödemeleriniz, teminat amacıyla bankalara temlik edilmez.

     Kesintisiz Kasko Güvencesi

     Garanti BBVA Filo ile kiraladığınız her bir araca özel ve kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz tam kasko güvencesi sağlanır.

     Ek Teminat

     Garanti BBVA Filo, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları da teminat altına alır.

     Zahmetsiz Filo Yönetimi

     Araçlarınızı Garanti BBVA Filo’dan kiraladığınızda, filonuzun yönetimi ile ilgilenecek ek bir insan kaynağına ihtiyaç kalmaz. Aracınız ile ilgili tüm operasyonel işlemleri Garanti BBVA Filo sizin yerinize gerçekleştirir. Kiralama süresi boyunca araç muayene tarihlerinizi takip eder ve zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir. Araçlarınızın Zorunlu Trafik Sigortasını takip eder, araçlarınızın sigortasını yaparak size ulaştırır. Dilerseniz ek hizmet olarak, kapıdan kapıya servis hizmeti de alabilirsiniz.

    • Avantajlar

     Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, aracınızın ikinci el satış değerinin belirsizliği de sizin için bir risk unsuru olacaktır.
     Aracınızı uzun süreli kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Üstelik, hem aracınızın ikinci el değerinin belirsizliği riskinden korunmuş olur, hem de aracınızın satın alımından, ikinci el satışına kadarki tüm işlemlerini zahmetsizce yürütmüş olursunuz. Kiralama kapsamında alacağınız uygun maliyetli ek hizmetleri de hesaba kattığınızda, uzun süreli araç kiralamak satın almaya kıyasla sizin için daha avantajlı bir çözüm olacaktır.

     Kolay Araç Yenileme

     Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlarsınız.

     Aylık Sabit Taksitler

     Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz.

     Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri

     Araçların kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, kiralama kapsamına dahil edilerek zamanında ve eksiksiz olarak tarafımızca yapılır. Aracınızı satın aldığınızda ödemek zorunda kaldığınız, fakat kanunen kabul edilmeyen gider olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, araçlarınızı bizden kiralamanız durumunda size ek bir yük olmaktan çıkar.

     KDV Avantajı

     Aracın doğrudan satın alınması halinde, KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve KDV indiriminde kullanılamaz. Kiralama halinde ise faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir.

     Güçlü Bilanço Görünümü

     Araç kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yer alan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez.

     Zaman Yönetimi

     Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın. Filo kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve ana iş kolunuza konsantrasyonunuzu güçlendirir.