Gıda Toptancılarına Destek

Genel

Gıda toptancıları desteği Garanti BBVA’den alıyor, kazançlı çıkıyor

.

Gıda toptancılarının nakit akışının düzenlenmesine yönelik ticari krediler, ödeme ve tahsilat sistemleri alternatifleri, doğrudan tahsilat sistemleri, çek entegrasyon ile muhasebe sistemine girişten kaynaklanan iş yükünü azaltılması, filo alımına yönelik özel krediler, akaryakıt ödemelerinin toplu olarak yapılmasını sağlayan akaryakıt tahsilat sistemi, LOGO muhasebe entegrasyonu ve direkt mutabakat imkanı Gıda Toptancılarına Destek’te.

En Yakın Şube 

Krediler

Krediler

Krediler

.

Ticari Kredi

Şirketinizin kısa vadeli nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik hazırlanmış ürünler olan Borçlu Cari Hesap, Spot Kredi ve İskonto Kredileri’nden yararlanabilirsiniz. Ayrıca 3 aya varan ödemesiz dönemleri içeren 60 ay vadeli eşit taksitli kredilerden faydalanabilirsiniz.

Taşıt Kredisi/ Filo Kredisi

Firmanızın faaliyetlerinde kullanılmak üzere gerçekleştirilecek taşıt alımlarında Garanti BBVA’nın uygun koşullarda taşıt kredisi imkanından faydalanabilirsiniz. Üstelik üç adet ve üzeri araçtan oluşan filo alımlarında ekstra indirimli faiz oranlarından yararlanırsınız.

İşyeri Alım  Yenileme Kredisi

Yeni işyeri alımlarında 96 ay, mevcut işyerinin yenilenmesi için yapılacak yatırımların finansmanında 60 aya kadar vadeyle TL veya dövize endeksli olarak kullanabilen bu krediyle işyerinizi hemen yenileyebilirsiniz.

Teminat Mektupları

Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti BBVA şubesi’nden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat’i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz.

En Yakın Şube 

Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler

.

Hazır Hesap

Hazır Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır Hesap, mevduat hesabınızda para olmasa dahi, ödemeleriniz için hazırdır.

Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

İşletmenizde sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri, her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen Şirket Kredi Kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

Doğrudan Tahsilat Sistemi (DTS)

Bayisi olunan firma ya da firmaların bankamız DTS programı kapsamında olması halinde, teminat mektubuna gerek duymadan, bu firmadan yapılacak tüm alımların nakit akışının bankamız hesapları aracılığı ile gerçekleştirilmesini sağlar.

Çek Entegrasyonu

Tahsilatlar sonrasında portföyde bulunan müşteri çeklerinin, firma muhasebe sistemine giriş bilgilerinin ve sonrasında bankamızda oluşan akıbet bilgilerinin elektronik ortamda firmaya ulaşmasını sağlar ve böylece hem çeklerin muhasebe sistemine girişinden hem de tahsilat takibinden kaynaklanan iş yükünü azaltma imkanı sağlar.

LOGO Muhasebe Entegrasyonu

Logo Muhasebe Sistemi kullanarak, havale/EFT ile yapılan piyasa ödemeleri ve maaş ödemeleri için ayrıca bir talimata gerek kalmadan ödemelerinizi doğrudan LOGO üzerinden bankamıza aktararak ödeyebilir, günlük hesap hareketlerini elektronik ortamda izleyebilirsiniz.

POS

Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Gıda Toptancılarına Destek Paketi’ne dahil olan POS’tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Hazır Hesap veya kredi kullanabilirsiniz.

Akaryakıt Yönetim Sistemi

Şirketinize kayıtlı araçların benzin alımlarını Garanti BBVA’nın Akaryakıt Yönetim Sistemi(AYS) anlaşması olan şirketlerden gerçekleştirerek hem ödemelerinizi ve akaryakıt alımlarınızı kontrol altına alabilir, hem de sizin için sağlanan vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
  • İnternet Şubesi ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.  

En Yakın Şube 

İlginizi çekebilir...

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

KOBİ Kredisi, Garanti BBVA İnternet/Mobil’de!

Bonus Business Card

Şirket harcamalarınız size armağan olarak geri dönüyor.

Şirket harcamalarınız size armağan olarak geri dönüyor.

Destek Paketleri

Garanti BBVA Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri

Garanti BBVA Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri