Az Bilinen Dijital Bankacılık Ödemeleri

ATM ve şubeye ihtiyaç duymaksızın zaman ve enerji konforu sağlayan dijital bankacılık ödemeleri; fatura, vergi ve kredi kartı başlıkları ile sınırlı değil.

Bankalar; müşterilerine pek çok ödeme türünü dijital bankacılık ile gerçekleştirme imkânı tanıyor. Fakat; genellikle bilgi sahibi olunmadığı kimi zaman da alışılan rutinlerden vazgeçilmediği için günümüzde hâlâ şubeye giden banka müşterisi oranı oldukça fazla.

Gelin, dijital bankacılık ile yapılabildiği daha az bilinen bu ödeme türlerinin neler olduğuna birlikte göz atalım:

Dijital Bankacılık ile yapabileceğiniz diğer işlemler hakkında bilgi almak için Dijital Bankacılık ile İşlem Yapmanın Avantajları yazımızı okuyabilirsiniz.

 

______

Burada yer alan yazılar, finansal bilgiler, birikim ve tasarruf önerileri, genel yorum ve tavsiyelerden oluşmakta olup yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım, birikim ya da tasarruf kararı verilmesi ve hareket edilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Etiketler:
  • İnovasyon

  • Yapay Zeka

  • Dijital Bankacılık

  • Fintech