Yardım ve Öneriler

Miles&Smiles kredi kartlarım ile nasıl mil kazanabilirim?

Miles&Smiles kredi kartınız ile tüm alışverişlerinizden, sektörlere göre değişen oranlarda mil kazanırsınız.

 • MasterCard’ın geniş kullanım ağı ile her yerde mil; Miles&Smiles American Express ile %15, Miles&Smiles Platinum ve Privé American Express ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.
 • Kartlarınızın Trink özelliği ile hızlı ve kolayca ödeme yapabilir ve küçük alışverişlerinizden bile mil kazanırsınız.
 • THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden en az %25;Elite ve Elite Plus ise en az %50 daha fazla mil kazanırsınız.
 • THY satış ofisleri, 444 0 849 ve www.thy.com’dan satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksitle yapabilirsiniz.
 • Avans Mil ile ödül biletinizi  hemen alarak, beklemeden uçabilirsiniz.

İlgili sorular

 1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

  Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

 2. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

  Miles&Smiles Türk Hava Yolları Yolcu Programı statü kartıdır. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333