Yardım ve Öneriler

Miles&Smiles MasterCard ile Miles&Smiles American Express’in farkı nedir?

  • Miles&Smiles MasterCard ve Miles&Smiles American Express’i bir arada kullanarak, daha fazla mil ve daha fazla fırsattan faydalanabilirsiniz. MasterCard ile yaygın kullanım ağında alışveriş yaparak her alışverişinizden mil kazanırsınız. American Express ile de alışverişlerinizden daha fazla mil ve birçok markada indirim kazanabilirsiniz. Bu iki kart, sağladığı ayrıcalıklarla cüzdanınızdaki tüm kartların yerini alacak.
  • Miles&Smiles American Express ile  alışverişlerinizden %15, Miles&Smiles American Express Platinum ve Privé ile %25 daha fazla mil kazanırsınız.
  • Miles&Smiles American Express Platinum ve Privé ile 150 noktada %10-15 oranlarında indirimler ve özel kampanyalardan yararlanırsınız.

İlgili sorular

  1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  2. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

    Miles&Smiles Türk Hava Yolları Yolcu Programı statü kartıdır. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333